11.03.2017

Hrachovec porazil Skotnici. Tým, který složí pro jaro posílí výlučně mladí hráči

Fotbalisté Hrachovce porazili v dnešním přípravném utkání na UT v Rožnově tým z Jičínska Skotnici 2:1, když se z penalty trefil Škabraha a druhu branku přidal Orság. Radovan Škabraha je stále hráčem Hrachovce, jeho odchod do Rožnova není stále dořešen. Opačným směrem chce tým trenéra Dušana Janoška posílit mladými hráči ve věku těsně nad dvacet let.

V dnešním utkání se představily dvě možné posily z Ostravska. Jednalo se o krajního a středního záložníka. V jednání je stále prodloužení pobytu Konečného z Bystřice pod Hostýnem, který by měl být brankářskou jedničkou po odchodu Jurky na Prostřední Bečvu.

Hrachovec v zápase se Skotnicí měl hlavně v prvním poločase jasně navrch a mohl přidat a nakonec i vyhrát větším rozdílem. Po přestávce tým trenéra Dušana Janoška prostřídal, nasadil i tři dorostence a hra se místy srovnala. Hosté dali kontaktní branku a nastřelili břevno.

Kádr Hrachovce má základní kostru. Do přípravy by se měl zapojit také zkušený obránce Vaculín a posily by měly dorazit ještě do prvního mistrovského utkání.
Generálku sehraje Hrachovec v neděli 19. března na UT ve Valašském Meziříčí proti Hustopečím.