06.09.2015

Hovězí se bohužel postaralo o prvořadou senzaci kola

Na Kaštýle se zrodilo překvapení, když doposud suverénní Hovězí překvapivě prohrálo s hosty z Vizovic.

Hovězí - Vizovice 0:1 (0:1)

Branka: Pavel Kolařík.

Komentář zástupce Hovězí Adama Kašpara:

V první půli začali lépe hosté. Po přímém kopu měl jeden z útočníků na hlavě gól, ale brankář dokázal tento pokus i následnou dorážku vyrazit. Poté se dostávali do šancí i domácí. Radek Kučera pálil z hranice vápna těsně vedle. Po něm to z přímého kopu zkoušel Martin Hromada, ale jeho pokus dokázal brankář hostů vyrazit na rohový kop. Jediná branka padla těsně před poločasem. Domácí brankář vyboxoval míč po přímém kopu přímo k nohám Pavla Kolaříka, který otevřel gólový učet utkání - 0:1.

V druhé půli se hosté soustředili hlavně na bránění a domácí se tak dostávali do dalších šancí. Tomáš Varaja to zkoušel z dálky, ale jeho pokus mířil těsně vedle, po něm to několikrát zkoušel Hromada, ale i jeho pokusy byly nepřesné. Další obrovskou šanci měl střídající Zádilský, který však v samostatném úniku pálil pouze do boční sítě. Nejblíže vyrovnání byl pár chvil před koncem opět Martin Hromada, ale jeho pokus z hranice vápna ke smůle domácích jen olíznul břevno. Hosté tak hubené vedení dokázali ubránit a vezou si z Hovězí všechny body.