11.09.2016

Dřinu Prostřední Bečvy uzavřela Messiho paráda v podání Lukáše Křenka staršího

P. BEČVA – F. LHOTA 3:1 (2:0) Francova Lhota se prezentovala na Prostřední Bečvě sympatickým výkonem, ale domácí to zlomili nakonec ve svůj prospěch.

P. BEČVA – F. LHOTA 3:1 (2:0)
Francova Lhota se prezentovala na Prostřední Bečvě sympatickým výkonem, ale domácí to zlomili nakonec ve svůj prospěch. „Vítězství se nerodilo lehce. Při rozcvičce se nám zranil Polášek a ve 30. minutě odstoupil pro zranění snajpr Ondryáš. V prvním poločase jsme byli lepším mužstvem, hosté se utápěli v nepřesnostech a po zásluze jsme vedli o dvě branky. Do druhé půlky jsme nastoupili opět aktivně, ale pouze do 60. minuty. Poté se hosté začali osmělovat a v 70. minutě snížili na 2:1. Po této brance došlo k hodně netaktickému vyloučení našeho Jakuba Vaška. Z toho hlavní rozhodčí určitě mít nebude čisté svědomí. Od 75. minuty jsme dohrávali v devíti a hosté všechno vsadili na útok. Přitom ovšem zapomněli na zabijáka Lukáše Křenka staršího, který opět předvedl neskutečnou fotbalovou parádu ala Messi, kdy snad pět hostujících obránců postupně posadil na zadek a zavěsil do protipohybu brankáře. Jeho parťák z týmu Tomčány to po utkání glosoval slovy správně po slovensky – Hej ko..t, dobře si je povodil. To byl pro snaživé hosty hřebíček do jejich rakve,“ dodal k utkání asistent trenéra Prostřed Bečva Zbyněk Jurajda.
BRANKY: 12. Rybenský, 35. Kuba, 81. Lukáš Křenek starší – 72. Filák.