11.06.2017

Den otevřených dveří obrany Prostřední Bečvy v derby s Hutiskem

P. Bečva – Hutisko 2:4 (2:2) V derby šli hosté brzy do vedení, když v 5. minutě trestal hostující Lukáš Fiurášek křižnou střelou nedorozumění domácích stoperů.

P. Bečva – Hutisko 2:4 (2:2)
V derby šli hosté brzy do vedení, když v 5. minutě trestal hostující Lukáš Fiurášek křižnou střelou nedorozumění domácích stoperů. V 7. minutě přišlo druhé zatmění domácí obrany a nařízenou penaltou nepohrdl Daniel Baroš. Domácí se probudili v 19. minutě, kdy Ondryáš vyslal uličkou do šance Martina Fiuráška a ten se nemýlil. V 37. minutě bylo srovnáno, když Kysučan vysunul Sívka a ten přeloboval Majera. Poločas bohatý na branky uzavřela ještě tutovka Hutiska po centrovaném míči. Po přestávce v 55. minutě vychytal Jurka fantasticky Lukáše Fiuráška. Na druhé straně vyslal domácí brankář do šance Sívka, ale ten neproměnil. Z vedení se domácí radovali v 64. minutě, ale hodně se divili, že jim Ondryášova branka pro ofsajdové postavení neplatila. Po chybě Poláška dal vítěznou branku Fiurášek. Poslední slovo měl Poruba, který opět trestal chybu domácích obránců. Zápas uzavřely šance Sívka a Kubáně, ale všechny body putovaly na Hutisko. „Opět jsme prohráli i doma. Naše poslední výkony mi hlava nebere. Nemám pro ně pochopení ani vysvětlení. Hutisko bylo přesnější a bojovnější. Nám nešlo vůbec nic, o prvních deseti minutách ani nemluvě. To bylo naprosto zatmění všech. Nezbývá nám, než sezonu nějak dohrát a na dovolené si vyčistit hlavy na tu další,“ dodal k utkání asistent trenéra Prostřední Bečvy Zbyněk Jurajda.
Branky: 19. Martin Fiurášek, 37. Sívek – 5. a 67. Lukáš Fiurášek, 7. Daniel Baroš, 80. Poruba.