1.A třída - skupina A

29.07.2017

Zubří se generálka s třemi posilami podařila i díky hattricku Radima Vokáče

Zubří – Zašová 4:1 Branky Zubří: Vokáč 3, Václav Krupa. Hattrickem Radima Vokáče porazilo Zubří v generálce jasně Zašovou.

Zubří – Zašová 4:1

Branky Zubří: Vokáč 3, Václav Krupa.
Hattrickem Radima Vokáče porazilo Zubří v generálce jasně Zašovou. Ta přijela bez čtyř hráčů základní sestavy. To domácí nasadili kromě zraněného Drdy a na dovolené pobývajícího Pavlíčka to nejlepší včetně tří rožnovských posil, které by do Zubří měly dorazit – Davida Talpy, René Krupy a Martina Seidla. Zašová představila navrátilce Kryštofa Čana. Mladý záložník se po studijních povinnostech vrací k fotbalu. Na výpomoc dorazili ze Stříteže Petr Šichtář a jeden šikovný hráč Velké Lhoty.
„My jsme se dnes chtěli sestavou připravit na první zápas s Vlachovicemi. Třicet minut jsme se i s novými hráči v sestavě trochu hledali, ale pak jsme soupeře přehráli. Jen mne mrzí, že jsme ve druhém poločase neproměnili snad pět tutových šancí,“ řekl k utkání manažer a trenér Zubří Robert Jurajda.