1.A třída - skupina A

24.04.2016

Zubří přestalo hrát na zmrzlíka

ZUBŘÍ – NEDAŠOV 3:1 (0:1) BRANKY: 66. Jež, 70. Krupa, 86. Vokáč – 3. Holba. Zubří doma díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase vyhrálo, ale jeho trenér Martin Nerád měl ke spokojenosti daleko.

ZUBŘÍ – NEDAŠOV 3:1 (0:1)

BRANKY: 66. Jež, 70. Krupa, 86. Vokáč – 3. Holba.

Zubří doma díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase vyhrálo, ale jeho trenér Martin Nerád měl ke spokojenosti daleko. „Byl to bídný výkon. To, co se nám dařilo hrát na podzim, nám zamrzlo v zimní přípravě a stále se nemůžeme dostat do pohody. Soupeř vedl krásnou ligovou brankou z úvodu zápasu. Nás držel od další pohromy výborný brankář David Randus. Naše tři náznaky na vyrovnání stačit nemohly. O přestávce jsme si řekli, že přestaneme hrát fotbal a budeme bojovat. Povedly se nám standardní situace, které excelentně zahrával Jurajda, a zakončovali pohodlně Jež s Krupou. Aktivita Nedašova ochabla a my jsme najednou začali jezdit po zadku a bylo nás plné hřiště. Měli jsme spoustu šancí na třetí branku, hlavně Radim Vokáč, ale ten se dokázal prosadit až v závěru, kdy šel sám na prázdnou branku,“ zhodnotil zápas zuberský trenér Martin Nerád.