1.A třída - skupina A

14.03.2018

Vigantice smazaly s Bělotínem třígólové manko

V předposledním přípravném utkání remizovaly Vigantice s Bělotínem 3:3 (2:3). Dvě branky dal Blažek, poslední z pokutového kopu Marek Macíček II.

"Po Opatovicích jsme se zase konfrontovali se špičkovým celkem z B skupiny 1. A třídy Olomouckého kraje. Měli jsme sice v prvních pěti minutách tři šance, které jsme neproměnili, ale pak jsme přestali hrát a ve 20. minutě jsme prohrávali 0:3. Do poločasu jsme se dostali do hry po dvou brankách Blažka. Nakonec jsme ve druhém poločase zápas zremizovali pro proměněné penaltě. Opět nám to ukázalo, na čem ještě musíme do ostrého startu jara zapracovat. Mrzí mne, že máme dost zraněných a nemocných, a tak nás bylo na utkání jen dvanáct, ale pokračujeme v přípravě. Generálku sehrajeme v sobotu od 15:30 na umělce ve Valmezu proti Stříteži," řekl trenér Vigantic Zdeněk Hoffmann.