1.A třída - skupina A

25.08.2018

Vigantice chtěly zvládnout derby metodou šoku, zkušení hráči selhali

Rožnov – Vigantice 2:1 (2:1) Derby vyhrál šťastnější Rožnov a Vigantice se z předešlého domácího debaklu proti Kelči neotřepaly, byť šancí na to měly dost.

Rožnov – Vigantice 2:1 (2:1)
Derby vyhrál šťastnější Rožnov a Vigantice se z předešlého domácího debaklu proti Kelči neotřepaly, byť šancí na to měly dost. „My jsme něco po domácí vysoké porážce chtěli změnit. Zkusili jsme to na Rožnov s novým rozestavením 4 – 3 – 3. Nasadili jsme do základní sestavy mladé hráče. Druhý brankář Josef Slovák šel na hrot, v základní jedenáctce byli Ostřanský a Babinec. Fungovalo to, všichni tři nezklamali. To se nedá říct o našich zkušených hráčích. Měli jsme v utkání více ze hry, domácí byli šťastnějším celkem. Dostali jsme od nich dvě laciné branky po chybách našich krajních obránců. Nedali jsme za celý zápas dost šancí. Měli jsme ve druhém poločase hodně rohů, ale nic jsme tam nedotlačili. Hrajeme na můj vkus strašně vlažně, takhle se derby nehraje. Soupeř měl ve druhém poločase jednu šanci a tu chytil Jirka Slovák. Myslel jsem si, že naši zkušení hráči derby zvládnou, ale nestalo se tak. V týdnu musí přijít nějaký impuls, tak se nadále nemůžeme prezentovat,“ řekl trenér Vigantic Zdeněk Hoffmann.
Branky: 8. Zetek, 36. Fiurášek – 17. Ostřanský.