1.A třída - skupina A

16.09.2018

Ve Valašských Příkazech hotovo, vyřízeno do poločasu

Val. Příkazy – Vidče 4:0 (4:0) Domácí si podali trápící se Vidče již v prvním poločase a v tom druhém nebylo o co hrát.

Val. Příkazy – Vidče 4:0 (4:0)
Domácí si podali trápící se Vidče již v prvním poločase a v tom druhém nebylo o co hrát. „Na to, že nás celý týden provázela velká marodka a trénovali jsme ve čtyřech lidech, tak jsme se na zápas s nedoléčenými hráči sešli v 17 lidech. Vytáhli jsme i dorostence Šmatla, který se dostal ve druhém poločase na hřiště. Měli jsme v důsledku kondičního výpadku pomalejší rozjezd, ale pak se nám podařilo dát dvě branky. Následně se soupeř snažil dostat do zápasu, ale jeho ataky jsme odrazili. Když jsme dali další dvě branky do poločasu, bylo rozhodnuto. Ve druhém poločase jsme nezvolnili, atraktivní podívaná pro diváky zůstala, jen jsme nedali šance. Střídající hráči na kvalitě naší hry neubrali,“ řekl trenér Valašských Příkaz Andrej Stánok.
„Relativně brzy jsme prohrávali 0:2. Pak jsme měli šance na to se vrátit do zápasu, ale neproměnili jsme. Bylo jasné, že po prvním poločase na zvrat šanci nemáme. Poslali jsme do hry všechny střídající hráče. Musíme se nyní soustředit na domácí zápas s Vlachovicemi, který musíme zvládnout, abychom se z tohoto období, kdy se nám nedaří, brzy dostali,“ řekl trenér Vidče Petr Urban.
Branky: 13. Smilek, 24. Kušnier, 42. Vaculka, 45. Gargulák.