1.A třída - skupina A

18.11.2017

Ve Valašských Příkazech bylo zlomem vyloučení hostujícího Vaigla

V. Příkazy – Podlesí 4:2 (1:2) Domácí otočili zápas ve druhém poločase, kdy dokonale využili přesilovku. Po brzké brance přišel šok, když hosté Pavlem Blažkem během tří minut vývojem zápasu dokonale otočili.

V. Příkazy – Podlesí 4:2 (1:2)
Domácí otočili zápas ve druhém poločase, kdy dokonale využili přesilovku. Po brzké brance přišel šok, když hosté Pavlem Blažkem během tří minut vývojem zápasu dokonale otočili. Jenže v poslední minutě prvního poločasu byl vyloučen po druhé žluté kartě Jan Vaigl a v Podlesí v oslabení ve druhém poločase neodolalo náporu domácích a třikrát inkasovalo.
„Vstoupili jsme do utkání výborně, ale za stavu 1:0 jsme neproměnili další šance. Během tří minut jsme dostali dvě branky. Pak přišlo vyloučení hostujícího hráče a druhý poločas se hrál na jednu branku. Zaslouženě jsme zápas otočili a vyhráli o dvě branky,“ řekl trenér Valašských Příkaz Josef Miklas.
Branky: 8. Kušnier, 50. Ryza, 75. Smilek, 89. Sedlačík – 22. a 85. Blažek.