1.A třída - skupina A

03.03.2018

Valašské Příkazy představily Martina Lukšíka a líčí na další dva rozdílové hráče

Velmi aktivní v přestupové politice jsou v zimní přípravě Valašské Příkazy. Po Aloisi Fojtíkovi, která dal v v dnešním přípravném utkání s Veřovicemi 3:6 (1:2) dvě branky, představil tým Josefa Miklase zkušeného obránce Martina Lukšíka.

Třetí branku Valašských Příkaz přidal Jakub Sedlačík. Svěřence Josefa Miklase čeká další přípravný zápas již zítra na umělce v Povážské Bystrici s mateřským klubem útočníka Jozefa Kušniera ze slovenského Plevniku. V utkání s Veřovicemi nastoupily dvě možné posily pro jaro, jedna do obrany, druhá do útoku.

V obraně nastoupil Martin Lukšík, který by měl nahradit zraněného Martina Nikoléna. Lukšík hrál v minulosti na Slovensku a v Česku za kluby - Prostějov, Drnovice, Bystrc, Vítkovice, Brumov.

"První poločas byl vyrovnaný. Ve druhém poločase jsme prostřídali a soupeř byl lepší," dodal k utkání trenér Valašských Příkaz Josef Miklas.