1.A třída - skupina A

24.02.2018

Střelnici rezervy Valmezu řídil Tomáš Kundrát

Ve svém druhém přípravném utkání Valmezu B zase padalo hodně branek. Svěřenci Miroslava Sováka a René Fröhlicha rozstříleli účastníka 1. B třídy ze Starého Jičína 8:4 (4:1). Branky: Tomáš Kundrát 4, Vrána 2, Štys 2.

"Do utkání jsme nastoupili s posilou z prvního týmu Šimonem Vránou a šesticí dorostenců, kteří si všichni zahráli minimálně poločas. Hodně se mi líbil šestnáctiletý Jonáš Vrána nebo další obránce Jašíček. Dále hráli Straka, Marek a oba brankáři Fröhlich mladší a Sovák. Utkání jsme začali dobře a v 7. minutě jsme šli do vedení. Pak se hra uklidnila. Soupeř srovnal po vlastní brance. Pro ně to byl jejich první přípravný zápas a postupně jim ve druhém poločase docházely síly. Za posledních dvanáct minut prvního poločasu jsme dali tři branky a poločas vyhráli 4:1. Na kluzkém terénu ve druhém poločase jsme dali dvě branky, ale pak jsme zbytečně zvolnili a soupeř dal během dvaceti minut tři branky. V závěru jsme se zase střelecky probudili," řekl trenér Valmezu B Miroslav Sovák.