1.A třída - skupina A

30.04.2017

Lazaret Zubří se ztenčil a hned přišly body

Zubří – Slušovice 2:1 (0:0) Až do 82. minuty bylo utkání v Zubří vedeno v poklidném duchu. Pak byl vyloučen hostující brankář Kučera a nakonec Slušovice dohrály v devíti.

Zubří – Slušovice 2:1 (0:0)
Až do 82. minuty bylo utkání v Zubří vedeno v poklidném duchu. Pak byl vyloučen hostující brankář Kučera a nakonec Slušovice dohrály v devíti. „Brankář Kučera držel míč a Radim Vokáč do něho lekce šťouchnul. Gólman ho následně udeřil a byl po zásluze vyloučen. Náš hráč dostal správně žlutou kartu. V nastavení ani nevím proč, zakřičel Lošťák na celý stadion vulgární slova na adresu asistenta rozhodčího Blažka, který jen odmával autové vhazování a také šel zaslouženě pod sprchy,“ okomentoval vyloučení hostujících hráčů domácí hrající manažer Zubří Robert Jurajda. K samotnému utkání opora domácích dodala: „V prvním poločase to byl bojovný fotbal. Hosté byli více na míči a měli i jedinou tutovou šanci za celý zápas, ale Randu ji skvěle vykryl. My jsme se snažili, ale neměli jsme finální přihrávku. Po přestávce se nám povedla pětiminutovka. Nejprve unikl Vokáč a já jsem po faulu na něho proměnil penaltu. Pak přišla nejkrásnější akce zápasu. Jež přešel přes tři hráče, našel Petra Majera, jehož nádherný centr napálil Drda z voleje přesně pod břevno. Hosté sice v závěru po rohu snížili, ale tři body zůstaly doma. Do sestavy se nám vrátili tři zranění hráči – Viktor Frňka, Petr Majer a Jiří Raždík a výkon celého týmu šel rapidně nahoru. Kluky musím pochválit.“
Branky: 54. Jurajda, 59. Drda – 88. Zedníček.