1.A třída - skupina A

03.06.2017

Kdo pochopí výkony Podlesí, nechť si udělí Nobelovu cenu!

Jaroslavice – Podlesí 5:2 (0:1) Podlesí sice vedlo před tímto zápasem tabulku a mohlo mluvit o postupových cílech, po výbuchu ve druhém poločase se zachraňujícím se Jaroslavicemi by hosté měli raději zalézt hodně hluboko pod zem.

Jaroslavice – Podlesí 5:2 (0:1)
Podlesí sice vedlo před tímto zápasem tabulku a mohlo mluvit o postupových cílech, po výbuchu ve druhém poločase se zachraňujícím se Jaroslavicemi by hosté měli raději zalézt hodně hluboko pod zem. Branka Bělockého do šatny, pak druhý po obrátce v podání Stoláře. Ale od 56. minuty, kdy snížil domácí Macalík na 1:2, hosté zápas vypustili. Mynarčík jim dal za sedm minut čistý hattrick a dílo zkázy dokonal Polách. To hostujícího trenéra Karla Baroše rozčílilo do ruda a k zápasu se nechtěl vůbec vyjadřovat. V krátké sms jen poznamenal: „Výkon nelze omluvit ničím.“

Branky: 56. Macalík – 71., 77. a 78. Mynarčík, 86. Polách – 44. Bělocký, 54. Stolář.