1.A třída - skupina A

09.10.2016

Juřinka přežila díky Danielu Vavříkovi obrovskou řežbu v Nedašově

NEDAŠOV – JUŘINKA 2:4 (0:2) V Nedašově se hrál velmi dramatický a vypjatý zápas.

NEDAŠOV – JUŘINKA 2:4 (0:2)
V Nedašově se hrál velmi dramatický a vypjatý zápas. Hostům skvěle vyšel úvod a hned ve 3. minutě je dostal do vedení Paťava. Pak začal svůj střelecký zápas hostující kanonýr Daniel Vavřík a nakonec z toho byl hattrick. „Ještě jsem jako trenér tak nepřátelské prostředí, jako je v Nedašově, nezažil. Nehodnotím soupeře, ale dnes si neodpustím poznámku, že domácí výkon postavený jen na důrazu, bojovnosti a síle byl tak na úrovni spodní části 1. B třídy. My jsme se na jejich hru vrchem připravili a sbírali jsme druhé míče. Měli jsme přes jejich nekompaktní obranu šanci hned v první minut a pak dali rychlou branku. Podržel nás také brankář Holáň, který kryl pokutový kop. Rozhodčí místy podléhal atmosféře a bouřlivé kulise, ale my jsme to ustáli. Proměnili jsme šance. V kabině jsem se mým klukům hluboce poklonil za jejich výkon, v kterém bylo to pravé fotbalové srdce. Můžeme se po dnešním tvrdém testu měřit s každým,“ řekl k zápasu trenér Juřinky Pavel Vaigl. V utkání padlo sedm žlutých karet a vyloučen byl domácí Jarolím Holba.
BRANKY: 58. Petr Holba, 63. Cícha – 3. Paťava, 31., 53. a 87. Vavřík.