1.A třída - skupina A

20.09.2015

Fotbalistům Zubří přesilovka uškodila

Takřka 65 minut hráli doma fotbalisté Zubří proti deseti, ale jako by v přesilovce ztratili fotbalovost a lehkost. Místo, aby soupeře poslali domů s debaklem, na hřišti se zahazováním šancí protrápili k vítězství.

Zubří - Vlachovice 2:0 (2:0)

Branky: Libor Raždík, Karel Drda.

Zubří: Jurka - Majer, Bortl, Berka, Pavlíček - Krupa, Polách, Libor Raždík, Kalod - Vokáč, Drda. (Střídali: Roman, Jurajda).

"35 minut jsme hráli fotbal, pak to nestálo za nic. Vyloučení brankáře Bodláka za faul na unikajícího Drdu nám uškodilo. Zbytek zápasu za stavu 2:0 jsme prolajdačili, nedávali jsme šance a měli štěstí, že kvalitní soupeř zápas nezdramatizoval. Při první brance se krásně po faulu na Drdu trefil z přímého kopu Libor Raždík, který ještě během zápasu nedal další šance a trefil i brankovou konstrukci. Měřítko snesla i pěkná branka Karla Drdy, ale pak jsme začali zahazovat šance. Hosté hrozili po rozích a my jsme ztratili lehkost. Měli jsme ve druhém poločase snad šest tutovek, ale Vokáč, Drda, Raždík, Majer nedávali a bylo po fotbale," uvedl k utkání trenér Zubří Martin Nerád.