1.A třída - skupina A

11.06.2016

Dolní Bečva doma špatným výkonem prakticky zpečetila sestup

D. BEČVA – PODLESÍ 1:2 (0:0) Slabým výkonem se domácí fotbalisté rozloučili pro tuto sezonu se svými fanoušky a také prakticky se stoprocentní jistotou loučí s 1. A třídou.

D. BEČVA – PODLESÍ 1:2 (0:0)
Slabým výkonem se domácí fotbalisté rozloučili pro tuto sezonu se svými fanoušky a také prakticky se stoprocentní jistotou loučí s 1. A třídou. Nedá se předpokládat, že by Dolní Bečva zvítězila v posledním kolem v Kelči a Podkopná Lhota s Juřinkou již nebodovaly. Podlesí přijelo skoro na výlet s jedenácti hráči, okleštěná sestava čítala dva dorostence. Domácí měli dobrých pouze prvních patnáct minut. Pak převzali otěže zápasu hosté. Přesto Dolní Bečvě vyšel parádně vstup do druhého poločasu a Petr Vojkůvka lobem s pomocí břevna otevřel skóre. Jenže skoro obratem po rohu hlavičkoval gólově nejmenší hráč Podlesí Rybenský. Fotbal okresní úrovně nakonec dopadl ziskem třech bodů pro Podlesí, když zápas rozhodl v závěru Švec. Dolní Bečvu bude opět čekat 1. B třída s kompletně novým vedením klubu, kdy předsedou se stal Petra Hajda a sekretářem Filip Tichý.
BRANKY: 46. Petr Vojkůvka – 48. Rybenský, 88. Švec.