1.A třída - skupina A

09.08.2015

Bravo pane Michute - Dolní Bečva veze body z Trnavy!

Vynikající premiéru absolvovali fotbalisté Dolní Bečvy při návratu do 1. A třídy. Sehráli famózní první poločas kterým soupeřem dokonale zaskočili. Vynikající debut absolvovala posila z Hutiska Michael Michut, po pěti letech se v dresu Dolní Bečvy objevil záložník Jiří Růčka II.

Michael Michut se prosadil hlavou hned v 7. minutě. Po brejku zvyšoval na 0:2 Petr Vojkůvka a hosté hráli v prvním poločase prim. Nezastavila je ani nařízená penalta, kterou domácí stejně neproměnili. Ve 39. minutě se podruhé trefil Michut a hosté šokovali domácí tříbrankovým poločasovým vedením.

"Ve druhém poločase se domácí zlepšili. My jsme se stáhli a spoléhali jsme na perfektní obranu z prvního poločasu. Přesto jsme dvakrát inkasovali, ale vítězství, ke kterému jsme položili základ v prvním poločase, jsme uhráli," dodal k druhému poločasu spokojený trenér Dolní Bečvy Milan Matula.

P. Lhota - Dolní Bečva 2:3 (0:3)

Branky: Nedavaška, Ročák  - Michael Michut 2, Petr Vojkůvka.

Dolní Bečva: Jiří Růčka I - Jurečka, Josef Vojkůvka, Filka, Jakub Martyčák - Trna, Michut, Němec, Jiří Růčka II - Tomáš Martyčák, Petr Vojkůvka. (Střídali: Ondryáš, Kovář).