1.A třída - skupina A

14.08.2016

Absence jsou pro Valašské Příkazy velmi bolestivé

VAL. PŘÍKAZY – BRUMOV B 1:2 P. K. (0:0) Valašské Příkazy musely v derby dohánět jednobrankovou ztrátu. To se jim brzy podařilo, ale mají jen bod. V 9. minutě se po akci Juřici s Liňou řítil do šance Sedlačík, ale minul.

VAL. PŘÍKAZY – BRUMOV B 1:2 P. K. (0:0)
Valašské Příkazy musely v derby dohánět jednobrankovou ztrátu. To se jim brzy podařilo, ale mají jen bod. V 9. minutě se po akci Juřici s Liňou řítil do šance Sedlačík, ale minul. Ve 23. minutě se dobrým zákrokem po závaru před domácí brankou vyznamenal Michal Valčík. Ve 38. minutě vyslal do šance Ptáček Juřicu, ale ten přestřelil. Do poločasu spálil další tutovku domácích Ryza. V 51. minutě prošel domácí obranou Kubiš a překonal Valčíka. Příkazy rychle srovnaly po akci Juřici a Garguláka v podání Ryzi. Hosté nastřelili v 67. minutě tyč domácí branky. V 76. minutě byl vyloučen hostující Mana za zmaření vyložené brankové příležitosti při faulu na Juřicu, ale Ocelík přímý kop v branku neproměnil. V penaltách byli hosté stoprocentní. „Dnes nám chyběli čtyři velmi důležití hráči – Vaculka, Staník, Karas, Číž a navíc pro výron kotníku nedohrál Juřica. Proto bod z tohoto zápasu bereme,“ dodal trenér Valašských Příkaz Josef Miklas.
BRANKY: 56. Ryza – 51. Kubiš.