Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Zajímavosti

02.06.2020

Kup si předplatné a připoj se s Valašským fotbalem k charitativní akci na podporu rozhodčího Radka Nohavici

Když nás oslovil hokejový a fotbalový rozhodčí Dominik Kovařčík, zda bychom nepomohli s propagací pomoci nemocnému rozhodčímu Radku Nohavicovi, neváhali jsme ani minutu.

Informační portál www.valasskyfotbal.com se připojuje k charitativní akci na podporu Radka Nohavici a vždy k 1. dni následujícího měsíce, tj. 1. 7., 1. 8. a 1. 9. odešle na níže uvedený transparentní účet 5,- kč z každého měsíčního a pětiměsíčního zakoupeného předplatného na náš web a 10,- kč z předplatného ročního a to zpětně od 1. 6. 2020. 

 

Zdravím fotbalové nadšence, kterým není lhostejná budoucnost i jiných lidi, bez kterých by fotbal neexistoval.

Chtěl bych Vám přiblížit příběh bývalého krajského fotbalového rozhodčího, který odpískal svůj poslední zápas před více než rokem. Poté zjistil, že se musí prát s mnohem těžším a zákeřnějším protivníkem, než je fotbalové utkání, které bývá často vyhrocené, také kdy se lidé a hráči, co se pohybují kolem fotbalu nepříjemní, nepřející atd., jelikož trpí – amyotrofickou laterální sklerózou. ALS je fatální nemoc, která způsobuje degeneraci buněk centrální nervové soustavy.Mozek tedy nedokáže ovládat většinu svalů a postupem času člověka zcela paralyzuje. Ze známých osobností jí trpěli třeba britský vědec Stephen Hawking  (†76), český politik Stanislav Gross (†45) nebo také fotbalový reprezentant Marián Čišovský (40).

Jedná se o mého kolegu a dobrého známého – Radka Novavicu (23 let) z fotbalového klubu Ústí u Vsetína.
Věřím, že fotbalový nadšenci ukážou, že jim nezáleží jen na sobě, na svém klubu, či výkonech na fotbalových hřištích a pomůžou mi, aby si Radek Nohavica užil možná 30 let, možná 5 let, ale možná také poslední měsíce života. 

Tímto článkem bych Vás chtěl poprosit o zaslání jakékoliv částky na nově vytvořený transparentní účet, který bude v platnosti do 31.8.2020, odkaz na transparentní účet: 

 

https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2501817122

 

Budu rád za každou pomoc a věřím, že společně dopřejeme Radkovi, aby si užil každý den v jeho prozatím krátkém životě. 

Všem moc děkuji, po konci akce zveřejníme fotku s předáním finančních prostředku, které se vyberou na tento transparentní účet. 

 

Děkuji za šíření této informace.

Dominik Kovařčík 
Hokejový i fotbalový rozhodčí