IV. třída

17.05.2020

Lhotka mohutně posiluje a představuje Turnaj třech krajů

Lhotka nad Bečvou získala na novou sezonu výrazné posily a organizuje přátelskou ligu - Turnaj třech krajů.

Lhotka nad Bečvou měla ve IV. třídě jasně našlápnuto k postupu do III. třídy. Jenže sezona se anulovala, a tak se začíná znovu. Prezident klubu, trenér a manažer v jedné osobě Arnošt Pavelka nezahálel a ulovil na přestupovém trhu čtyři velmi zajímavé posily.

 

"Získali jsme dva velmi kvalitní útočníky. Aleš Žniva prošel Podlesím, Poličnou a Byninou. Ladislav Plešek hrál ve Valašské Bystřici a Bynině. Petr Holáň z Juřinky vytvoří velmi kvalitní brankářskou dvojici s Petrem Podmolem a mládí vpřed reprezentuje Tomáš Hradil z dorostu Juřinky," vyjmenovává posily na novou sezonu Arnošt Pavelka.

 

Svému trenérovi nachystali jeho svěřenci do kabiny zajímavou básničku, kterou si můžete přečít pod článkem v přiložené fotografii.

 

"Trénujeme velmi poctivě a na trénink se schází na dvě desítky hráčů. Chtěl bych poděkovat všem hráčům za jejich poctivý přístup. Lhotka se nikam nežene, prioritou je se fotbalem bavit, a aby na nás chodili diváci. Hadaš, Rosenkranc, Kovařčík, Podmol, Šobora, Koleček, Veselý, Topič, Jasný, Burda, Petřek, Spáčil, Sovák - omlouvám se, jestli jsem na někoho zapomněl. Každý z těchto kluků má v týmu své místo a má Lhotce co dát. Těšíme se na nové posily a přátelskou ligu, kterou chceme zase lidi přilákat do ochozů," těší se na probuzení fotbalu Arnošt Pavelka.

 

Arnošt Pavelka nachystal na první přípravni období do konce června přípravnou ligu pod názvem Turnaj třech krajů.

 

"Dali jsme se dohromady čtyři týmy, které jsou ve své působnosti ve Zlínském, Olomouckém a Moravskoslezském kraji, proto ten název. Hustopeče hrají okresní přebor Přerov, Straník III. třídu v okresu Nový Jičín. Náš soused z Choryně je v 1. B třídě Zlínského kraje. Budou to výborné zápasy a velmi atraktivní pro diváky. Dohodli jsme se, že sehrajeme ligu každý s každým dvakrát, takže každý pět utkání. Začínáme 24. května. Všechny týmy se dohodly, že hracím dnem bude neděle 16:30. Poslední šesté kolo se uskuteční v sobotu 27. června ve Lhotce. proběhne slavnostní vyhlášení, ocenění vitězného týmu a nejlepšího střelce," popisuje program Turnaje třech krajů jeho hlavní organizátor Arnošt Pavelka.

 

Rozlosování Turnaje třech krajů:

 

Neděle 24. května - 16:30

Lhotka - Choryně, Hustopeče - Straník

 

Neděle 31. května - 16:30

Choryně - Hustopeče, Straník - Lhotka

 

Neděle 7. června - 16:30

Hustopeče - Lhotka, Straník - Choryně

 

Neděle 14. června - 16:30

Lhotka - Straník, Hustopeče - Choryně

 

Neděle 21. června - 16:30

Choryně - Lhotka, Straník - Hustopeče

 

Sobota 27. června, předběžné časy

15:00 Lhotka - Hustopeče, 17:00 Choryně - Straník