Ženy

17.11.2020

Kamila Dubcová dvěma góly pomohla Sassuolu k další výhře

V osmém kole nejvyšší italské soutěže se dařilo Kamile Dubcové, která dvěma přesnými zásahy pomohl k výhře Sassuola nad Veronou. Z výhry se radovala také Andrea Stašková s Juventusem, Inter Evy Bartoňové remizoval s Empoli.

Česká záložnice Kamila Dubcová pokračuje ve skvělých výkonech a v osmém kole Serie A si připsala další dvě trefy. Sassuolo zvítězilo nad Veronou 4:1 a drží třetí příčku. „Zápas jsme zvládly a po celou dobu byly lepší. Naštěstí se nám podařilo celkem brzo vstřelit gól a spadla z nás nervozita. Druhý poločas jsme přidaly další branky a zaslouženě vyhrály. Jsem ráda, že se nám po tom minulém zápase podařilo navázat na vítěznou sérii ze začátku sezony,“ hodnotila utkání.

Dubcová se letos trefila v soutěži již sedmkrát. „U prvního gólu jsem dostala přihrávku okolo vápna z levé strany, míč si ještě kousek navedla doprostřed a vystřelila. Myslím, že tam byla i teč jedné z protihráček. Před druhou trefou mi moje spoluhráčka hezky přihrála do uličky a já si udělala takovou polokličku doleva na gólmanku a zakončila do poloprázdné branky,“ popsala své branky. Ve hře byl i hattrick, tentokrát se ovšem z pokutového kopu v 62. minutě mýlila. „Špatně jsem to kopla a brankářka vystihla směr,“ prozradila Kamila Dubcová.

 

Zdroj: https://zeny.fotbal.cz/kamila-dubcova-dvema-goly-pomohla-sassuolu-k-dalsi-vyhre/a13321