Ženy

13.05.2019

Vsetín - Havířov 3:4 (2:2)

Hattrick Skramuské k bodům nevedl. Fialky doma padly s Havířovem

V nedělním pochmurném počasí se ženy Vsetína představily na domácím hřišti proti Havířovu. Soupeř si potřeboval odvést výhru k dotažení se na první místo v tabulce. My jsme chtěly soupeři vrátit poslední porážku ze vzájemného utkání.

Branky Vsetína: Skramuská 3.

Vsetín: Jašková, Konečná, Zemánková, Kovaříčková, Lišková, Pernická, Rýdlová, Kocurková, Mikešová, Ševčíková N., Skramuská, Ondrušková, Maňáková. Trenér Pavlát.

Od úvodních minut zápasu šlo o velmi bojovné utkání. Hned ve 4. minutě šli hosté do vedení po smolně odraženém balónu. Srovnání na sebe však nenechalo dlouho čekat a v 11. minutě skórovala Skramuská. Poté následovala velmi sporně odpískaná penalta proti domácím, kterou hostující tým proměnil. Na druhé straně za hru rukou v šestnáctce se nepískalo nic a to dokonce dvakrát.

V dalším průběhu hry se síly na hřišti vyrovnaly, postupně jsme soupeře dokázaly přehrávat a vyústěním toho byla také druhá vyrovnávací branka Skramuské.

Do druhého poločasu jsme nastoupily opět v bojovné náladě s tím, že chceme utkání zlomit na naši stranu. Nicméně většina našich střel byla zblokována hostující obranou. Hostující hráčky hrozily především z rychlých breaků a rychlého přechodu do útoku. Jeden z nich nakonec dokázaly proměnit a v 65. minutě se ujaly vedení. Domácí holky se nevzdávaly a neustále se snažily dorovnat skóre. To se jim však nepodařilo a navíc v 86. minutě inkasovaly na rozdíl dvou branek 4:2. V 90. minutě minutě už stihla pouze korigovat skóre Skramuská na konečný výsledek 4:3.