Staňte se generálním partnerem portálu Valašský fotbal Partnerstvím získáte exkluzivní plochu pro Vaši inzerci

Dozvědět se více
Zajímavosti

16.06.2021

ŽIVOTNÍ VÝROČÍ BRANKÁŘSKÝCH OSOBNOSTÍ

Sportovní léta ubíhají všem se stejnou časovou intenzitou. Kamarádské oddílové vztahy se zápisem sestav jednotlivých týmů, se posunují dle věkových pásem. Přicházejí mladší tváře a pro dříve narozené domácí borce, přichází neopakovatelné vzpomínkové připomenutí.

Dnešní vzpomínkový blok patří mnohaletým brankářským vsetínským legendám zelených pažitů, které znají dříve narození příznivci, kamarádi či spoluhráči. Přijměte poblahopřání s přáním dobrého zdraví do dalších let i jménem i jménem sportovní redakce Valašského fotbalu. Po koronavírové době a obnovených fobalových duelech si dáme nezbytný přípitek.

 

Sedmdesátník Jaromír NÁDRAVSKÝ, narozen 12. března 1960, patří do generace žákovských odchovanců Zbrojovky Vsetín. Jako rodilý Ohraďák, vyrůstal v prostředí zvučných oddílu a hráčských kádrů Zbrojovky, MEZ Vsetín i sousední FC Lhota u Vs. Po skončení hráčské kariéry pokračoval s činností starých gard, která se schází k pohybové činnosti do dnešních dnů.

 

Osmdesátník Michal HALKO, narozen 6. března 1941. Legendární mnohaletá brankářská tvář zvučné fotbalové Zbrojovky Vsetín. Vojenské začátky si odbýval v Rudé Hvězdě Vsetín, která zanechala říznou stopu v kvalitě pokračující Zbrojovácké kopané. Věrnost oddílovým barvám města Vsetína, naplňoval i po skončení aktivní činnosti kvalitní prací elektrikáře na sportovních zařízeních ZS ve Vsetíně. Patří k vyhledávaným sportovním tvářím ve vzpomínkové kronice fotbalového dění FC Vsetín.

 

Julius Ficek