06.11.2018

Top sedm událostí víkendu

Dnes naposledy na podzim pravidelná úterní rubrika.

1. Radek Fojtů se vrátil pro bod

Bývalý vsetínský trenér Radek Fojtů se s týmem Hranic vrátil na Vsetín a ve výborném divizním utkání získal se svým týmem bod za remízu 2:2.

2. Škrobák jako Pastrňák

Pavel Škrobák z VKK byl králem utkání s Bystřicí pod Hostýnem, když měl plné kanadské bodování za jednu branku a dvě gólové přihrávky.

3. Penaltový král Škorňa

Mladý brankář Valmezu B Adam Škorňa chytil doma proti Vlachovicím jednu penaltu za stavu 1:1 v poslední minutě zápasu a pak další dvě rozstřelu a domácí tak brali druhý bod.

4. V deseti se hraje lépe

Hrachovec doma otočil v deseti zápas s Kelčí. V době, kdy hrál bez vyloučeného Kozelského, dokázal dát dvě branky a vyhrát 2:1.

5. Slavičín přerušil, Horní Lideč pokračovala

Rezerva Slavičína přerušila sérii pěti porážek v řadě a porazily vysoko 6:1 Ratiboř. Horní Lideč výhrou derby v Lidečku bodovala za dva nebo tři body pojedenácté v řadě.

6. Derby nemá favorita

Valašská Polanka prohrála derby v Prlově, a tak se na ni na závěr podzimu na špici tabulky dotáhla Horní Lideč.

7. Vokáč hrál sám?

Střelec Stříteže Radim Vokáč dal za druhý poločas všech pět branek svého týmu a hosté vyhráli 2:5.