Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Zajímavosti

28.11.2020

Snad se fotbal vrátí. Zimní příprava a jaro budou netypické

Všichni věříme, že se fotbal v lednu vrátí, byť v omezené míře s vymezenými pravidly ke slovu.

Letošní zima bude zajímavá z mnoha úhlů pohledu. V lednu a únoru proběhnou volby do čela OFS Vsetín a KFS Zlín. Bez ohledu na to, kdo svazy povede, je prioritou z kraje jara dohrát podzim jak celá nedohraná kola, tak jednotlivé dohrávky. Postoj KFS Zlín je zatím takový: 

 

Termínová listina Zl KFS pro jaro 2021 zatím není schválena. Čekáme na termínovou listinu ŘKF na Moravě, abychom na ni mohli navázat.

Zatím je jasný termín zahájení jarních soutěží Zl KFS – 6.-7. března 2021 a to dohrávkami podzimních kol 11., 12., 13. a 1. Pak by pokračovala sezona 3.-4. dubna 2021 jarními odvetami, soutěže by končily 27. června 2021.

Dohrávky v I.A třídách a I.B tř. sk. B a C budeme jednotlivě řešit s oddíly.

 

Je to ta nejférovější sportovní varianta, aby byly soutěže regulérní. I kdyby se měl v březnu podzim dohrávat na umělkách a ty v Rožnově, na Vsetíně a Viganticích by od rána do večera praskaly ve švech (UT ve Valašskéch Meziřičí nemá certifikaci na mistrovská utkání). Vše s finanční podporou svazu na pronájmy a rozhodčí. 

 

Pokud nám covid nehodí do fotbalu vidle, čeká týmy velmi krátká zimní připrava a pokud se chtějí na náročné jaro dobře připravit a budou moct, měli by hned z kraje ledna začít přípravu. A pak se ukáže, kdo na tom jak je. Trenéři a hráči se shodují, že lepší než trénovat a hrát přípravná utkání, je hrát hned ta mistrovská. Tak uvídíme, jak to všechno dopadne.