Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Zajímavosti

08.10.2020

Od 12. zatím do 26. října jsme bez fotbalu

Nová vládní nařízení v boji proti nemoci Covid - 19 nám umožní sehrát poslední utkání tento víkend od 9. do 11. října a to bez diváků.

Od pondělí 12. října se zatím do 26. října amatérské fotbalové soutěže zmrazují a valašské týmy tak přijdou o dva soutěžní zápasy. Nesehraje se ani dohrávka 1. A třídy Juřinka - Vidče, která byla plánována na středu 14. října. 

 

Pokud by vše šlo dobře, mohl by fotbalový program pokračovat víkendem 31. října a 1. listopadu. To končí okresní přebor a tři skupiny III: třídy. Tady by se nabízelo, že by se jedno nebo obě kola mohla dohrát buď ve státní svátek 28. října nebo poté v případě dobrého počasí v listopadu. Okresní soutěže nemají dosud sehraná čtyři utkání - SD Střítež/Hrachovec b - Liptál (má se hrát 28. října), Velká Lhota - Ratiboř B ( má se hrát 28. října), Ústí - Zubří a nové utkání Lhotka - Police termíny ještě nemají. 

 

Krajské soutěže končí víkendem 7. a 8. listopadu. Nejsou sehrána utkání - Juřinka - Vidče (mělo se hrát 14. října), Valašské Klobouky - Juřinka (má se hrát 28. října), Valašské Příkazy - Hrachovec (má se hrát 28. října) a čtvrtfinále krajského poháru Kateřinice - Štítná (má se hrát 28. října). Tady by se odehrála v případě příznivé situace po 26. říjnu ještě dvě regulérní kola. 

 

Divize končí víkendem 31. října a 1. listopadu, takže by mohla v listopadu odehrát chybějící dvě kola.