08.09.2015

Hvězdy valašského fotbalového nebe uplynulého víkendu

V pátém hracím víkendu nás zaujaly výkony čtrnáctky hráčů.

Zdeněk Jantač (Rožnov)

Trenér brankářů v Rožnově musel zaskočit do branky v Luhačovicích, protože jednička Michal Barabáš absentovala. I když Rožnov prohrál, Jantač podal vynikající výkon a ve 40 letech si jeho přístup zaslouží jenom slova uznání.

Dušan Drabina (Dolní Bečva)

Přišel, viděl, zvítězil. Na Dolní Bečvu následoval svého kamaráda Stolárika. Ve Valašských Příkazech začal na lavičce, ale ve vynikajícím druhém poločase Dolní Bečvy dal dvě branky a ukázal, jak platnou posilou bude.

René Fröhlich (Juřinka)

Renda nestárne. Je motorovou myší zálohy Juřinky a další svůj skvělý výkon korunoval v zápase s Kelčem nádhernou brankou do šibenice.

Matěj Kubín (Horní Lideč)

Brankář Horní Lidče podal výborný výkon proti Podlesí. Byl to on, kdo zpacifikoval nebezpečný útočný tým hostí a položil základ k jasné výhře svého celku.

Robert Křenek (Hutisko)

Již před sezonou Robert říkal, Budu asi začínat zápasy na stoperu a dle potřeby půjdu druhý poločas na pokyn trenéra Vokáče do útoku. Zašová první poločas vedla 3:1 a Robert musel jít vyrovnat. Dal dvě branky a nakonec jeho tým bral dva body.

Patrik Galeta (Ratiboř)

Jeho tým vedl po poločase nad Prostřední Bečvou 3:1, ale druhý poločas se dostal pod takový tlak, že nebýt jeho skvělého výkonu, Ratiboř by ještě do devadesáté minuty prohrála.

Václav Peredarjuk (Kateřinice)

Útočník Kateřinic byl hodně vidět v duelu s Hrachovcem. Jednu branku dal, na góly přihrával, by na něho penalta. Střelec, který se prosazoval v dresu Kateřinic i v krajském přeboru se dostává do formy.

Michal Tomšej (Jablůnka)

Přišel z Růžďky jako velká posila, ale na úvod sezony se rozkoukával. Zápas Lidečkem mu vyšel, Konečně dal branku a v útočné dvojici s Lubošem Horákem byl k nezastavení.

Jan Filgas (Lužná)

Honza začíná plnit pokyny. To on musí střelecky táhnout Tygry, aby se zachránili jako nováček v okresním přeboru. Hattrick proti Novému Hrozenkovu ukázal, že kanonýr týmu je muž na správném místě.

Vítězslav Sacher (Semetín)

Nejen Jakub Šrom je borec, co má předepsané hattricky v dresu Semetína. Hrající trenér Sacher ho následoval a Střítež si odvezla celkově sedmičku.

Pavel Tvrdoň (Choryně)

To byl snový víkend hráče Choryně. V sobotu dal dvě branky Huslenkám za áčko, v neděli hattrick za rezervu v Krhové. To nepotřebuje další slova.

Karel Martinka (Valašská Senice)

Valašská Senice zvládla v Leskovci a Loučce dva penaltové rozstřely a brankář Ajaxu má na tom hlavní zásluhu. A nejen to, on podržel i ve hře.

Aleš Navrátil (Ratiboř B)

Brankář rezervy Ratiboře odchytal výborný zápas s béčkem Halenkova, které druhý poločas hodně kousalo a chtělo skórovat. Domácí brankář to hostům neumožnil.