Zajímavosti

01.09.2015

Hvězdy valašského fotbalového nebe uplynulého víkendu

Ze zápasů 4. kola jsme vybrali desítku hráčů.

Ze zápasů 4. kola jsme vybrali desítku hráčů.

Zbyněk Paleček (Vigantice)

Útočník Frýdku - Místku se začíná Modré hvězdě vyplácet. Dvě branky do sítě Baťova jsou toho jasným důkazem. Nový trenér Radomír Dian měl na kvalitního zakončovatele čich.

Michal Maléř (Rožnov)

Michal je opět v našem seznamu. Těží jak z kvalitní hry zálohy Rožnova, tak z kolegiality Syřana Rezdara. Fryštáku dal dvě branky a je nyní klíčovým hráčem Rožnova.

Radek Růčka (Dolní Bečva)

Má to být hlavní kanonýr Dolní Bečvy. Zatím byl trochu zaražený, ale hattrick Juřince ho dokonale odbrzdil. Dolní Bečva se díky němu rehabilitovala za debakl ve Valašském Meziříčí.

Jiří Kiza (Kelč)

Vychytal nejlépe střílející tým soutěže Valašské Meziříčí B. Neinkasoval v normální hrací době, chytil hostům v rozstřelu penaltu a sám pak proměněnou rozhodl o druhém bodu pro domácí.

Jakub Maceček (Vidče)

Odchovanec rožnovského fotbalu hostuje ve Vidči. Sice koketuje s bojovým uměním, ale když nastoupí, je platným útočníkem svého týmu. Ve Vlachovicích sice jeho tým pětkrát inkasoval, ale hattrick se cení.

Radek Chmela (Francova Lhota)

Klíčový hráč Francovky. Nesmí ale moc hořet, což při současném suchu je na nasnadě. Radek je výborným hasičem i kanonýrem. V Lidečku dvěma zásahy poslal domácí do kabin s brekem.

Jakub Šrom (Semetín)

To abychom o superstřelci Semetína psali každý týden. Jenže on zase dal tři branky a na čtvrtou v Huslenkách přihrál. Semetín by byl bez Šroma hratelným soupeřem. Huslenky bojovaly, ale nebylo jim to nic platné.

Vladimír Fiurášek (Bynina)

Manažer Byniny David Kelnar věděl, proč tohoto velezkušeného záložníka s nevyčerpatelným fyzickým fondem přivedl před sezonou z Prostřední Bečvy do svého týmu. Proti VKK dal "Laco" dvě branky a by na hřišti nejlepší.

Karel Martinka (Valašská Senice)

Leskovec konečně zahrál fotbal, ale zase získal jenom bod. Karel Martinka jako jeho kmenový hráč hostuje ve Valašské Senici a byl proti svým v brance výborný. Pět křížků na krku a Karel v brance prostě nestárne.

Ivan Petrnek (Police)

Trenér Podlesí je bývalým vynikajícím brankářem. Když neměl k dispozici jedenáct hráčů a viděl devět odvážlivců, že se chtějí postavit Liptálu, musel do branky. Nakonec jeho tým senzačně vyhrál na penalty, kde Petrnek zazářil.

logo

Mgr. Martin Němec