Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Zajímavosti

19.11.2019

Hlasujte pro Pavla Romana nebo Ondřeje Koňaříka v anketě O osobnost amatérského fotbalu 2019 ve Zlínském kraji

Dva zástupce máme v anketě Valašského Deníku O osobnost amatérského fotbalu 2019 ve Zlínském kraji.

Do pondělka 25. listopadu můžete hlasovat u tohoto článku v anketě a podpořit svého favorita. Osobnost s nejvyšším počtem hlasů postoupí do celostátního kola, které začne 27. listopadu.

 

Hlasujte: 

 

https://valassky.denik.cz/fotbal_region/rozhodnete-kdo-se-stane-osobnosti-amaterskeho-fotbalu-2019-ve-zlinskem-kraji-20191118.html

 

Pavel Roman - Horní Bečva

 

Pavel Roman se stará o nejmenší fotbalisty, trénuje mládež a pořádá fotbalovou školičku. Nejen pro začínající kluky, holky i jejich rodič. Sám hraje za muže Horní Bečvy okresní přebor. Většinou bývá kapitánem mužstva. Je pravou rukou trenéra, pomáhá při organizování různých turnajů žáků, sportovních plesů i dalších akcí. Je velmi obětavý, svědomitý, pracovitý. Na počest svého bratra, výborného fotbalisty Michala, který tragicky zahynul 8. srpna 2008, každoročně pořádá fotbalový turnaj Želva cup. Pavel Roman je dlouholetým aktivním členem výboru TJ Sokol Horní Bečva. Účastní se všech brigád na hřišti.
 

 

Ondřej Koňařík - Valašská fotbalová akademie Zašová

 

Je strůjcem mnoha projektů pro děti na Valašsku. Položil a realizuje myšlenku Valašské Fotbalové Akademie, která dodává klukům z vesnic kvalitní fotbal aniž by museli odcházet do městských a ligových klubů. Tím děti podporují svůj malý klub, ale nebrzdí svůj rozvoj. Již druhým rokem realizujeme a je spoluzakladatel projektů jako MiniMorava dále UHER festival „Kdo přijde, hraje“ pro děti z mateřských škol. Veškerý volný čas věnuje nejen realizaci projektů, alei vlastnímu rozvoji a studiu, který přenáší na čím dál tím více dětí, ale i trenérů. Ondrovo motto zní: Vychováváme hrdiny pro okamžiky slávy, ale i pro život.

Zdroj: https://valassky.denik.cz/fotbal_region/rozhodnete-kdo-se-stane-osobnosti-amaterskeho-fotbalu-2019-ve-zlinskem-kraji-20191118.html