Staňte se generálním partnerem portálu Valašský fotbal Partnerstvím získáte exkluzivní plochu pro Vaši inzerci

Dozvědět se více
Zajímavosti

23.07.2020

FotbalTour.cz je členem prestižní mezinárodní organizace

International Sports Travel Agencies Association (i.s.t.a.a.) sdružuje sportovní cestovní kanceláře z více než 50 zemí světa. Slovensko zastupuje CK FutbalTour.sk, která je mateřskou společností pro FotbalTour.cz

i.s.t.a.a. je platformou, která nabízí prostor profesionálním organizacím z prostředí cestovního ruchu. Ve svém segmentu patří mezi světovou elitu. Kromě spolupráce poskytuje příležitosti v byznys prostředí a ve vzdělávání.

 

Podporuje své účastníky napříč pěti kontinenty, propojuje jich a usiluje o zviditelnění možností investování v oblasti sportovního turismu. Zároveň sbírá data o aktivitách, která souvisejí s tímto odvětvím a posuzuje jejich ekonomický dopad na různé sportovní události.

 

http://FotbalTour.cz jako aktivní člen sdružení disponuje certifikátem a přístupem do sítě i.s.t.a.a. Zároveň má právo hlasovat o skutečnostech týkajících se fungování asociace, získává nové kontakty a další znalosti z oblasti sportovních zájezdů. Mezi priority této mezinárodní organizace patří rozvoj a zajištění pozitivní reputace sportovních událostí.

 

Společnost FotbalTour.cz i díky tomuto partnerství neustále rozšiřuje svou nabídku zájezdů, především do netypických a exotických destinací.

i.s.t.a.a. oficiální webstránka: https://www.istaa.org