Staňte se generálním partnerem portálu Valašský fotbal Partnerstvím získáte exkluzivní plochu pro Vaši inzerci

Dozvědět se více
Zajímavosti

22.07.2020

Fotbal Tour, to je cesta za nezapomenutelnými zážitky už více než deset let

"Chtěli byste vyrazit na velkou sportovní akci nebo vidět na vlastní oči fotbalový šlágr z předních evropských lig, ale bojíte se zařizovat si zájezd na vlastní pěst? Nechcete se spoléhat, zda složitě seženete vstupenky nebo budete mít štěstí při losování žadatelů?

Není nic jednoduššího, než se obrátit na nejoblíbenější fotbalovou cestovní kancelář FotbalTour. Obstaraji všechno za vás. Na trhu je firma FotbalTour více než deset let a během dlouhodobé spolupráce si naší klienti otestovali naše schopnosti postarat se o jejich potřeby.

 

ZÁJEZDY NA MÍRU

 

Díváte se doma z gauče víkend co víkend na nejlepší ligové soutěže Evropy a říkáte si, jaké to tak musí být, sedět přímo v centru dění? Díky mnohaletým zkušenostem může společnost FotbalTour garantovat, že si z každého zájezdu odvezou klienti spousty zážitků, na které nezapomenou. Kromě zajištění dopravy, vstupenek, ubytování a transferů lze nabítnout i individuální úpravu zájezdů na míru, aby se vyhovělo všem potřebám. Společnost organizuje letecké i autobusové zájezdy do atraktivních destinací po celém světě se sportovním i mimo sportovním vyžití. Po domluvě lze klientům zajistit další program a obstarat vstupenky i na jiné atrakce, aby si klienti FotbalTour zájezd užili tak, jak jste si jej sami vysnili. A pokud by se náhodou něco stalo, přímo po ruce bude non-stop služby průvodce/delegáta, nebo minimálně asistenční službu na telefonu."

 

Více o FotbalTour čtěte: 

 

https://www.fotbaltour.cz/blog/fotbal-tour-to-je-cesta-za-nezapomenutelnymi-zazitky-uz-vice-nez-deset-let/