Zajímavosti

27.10.2015

Dozvuky fotbalového víkendu

Z 12. hracího víkendu nás zaujal stejný počet momentů.

Z 12. hracího víkendu nás zaujal stejný počet momentů.

Brankářské lapálie Rožnova

Rožnov prožil v Boršicích dramatický zápas. Brzy přišel o vyloučeného Barabáše a při neúčasti druhého golmana Jantače musel do branky z pole hrající trenér Milan Náměstek. Hned chytil penaltu a kdyby jeho svěřenci, potažmo spoluhráči nezahodili hodně šancí, mohl se i podílet na bodovém zisku.

Obrany Kelče a Choryně

Symbolicky sousedící vesnice se na podzim prezentují perfektními obranami. Trenéři Srkala s Hašou si u obou týmů pochvalují zodpovědné bránění a získávání bodů na jednu, dvě branky.

Zašová - to není jenom štěstí

Zašová získala z posledních čtyřech zápasů plný bodový zisk. Předseda klubu Miroslav Košárek si již po druhém vítězství chválil dobrou trenérskou práci Dušana Dohňanského a ta přináší kýžené ovoce. Uvidíme, jak dlouho to jeho svěřencům vydrží.

Penalty Francovy Lhoty

Francovka bude asi jeden z klubů, který po víkendu nebude mít v oblibě "Berbrovu soutěž kreativity". Čtyři její hráči šli na exekuci, ale ani jeden z nich v rozstřelu s Valašskou Polankou neuspěl.

Žlutý zápas v Novém Hrozenkově

Rozhodčí Petr Holub musel ukočírovat tvrdě hrané derby Nový Hrozenkov - Halenkov třinácti žlutými kartami. Je zkušeností dlouholetého sudího, že se zápas dohrál v plném počtu na obou stranách.

Chlapské přiznání Pavla Březíka

Sekretář OFS Pavel Březík chlapsky přiznal, že nezměnil termín zápasu okresního přeboru Lhotka - VKK B do úřední zprávy na sobotu. Zároveň chybou rozhodčího Jana Kocandy je, že si termín neověřoval z vícero zdrojů a  na zápas se nedostavil. Výborný výkon laika Jaroslava Kopeckého zápasu rozhodně neuškodil.

Jízda Růžďky za bodem

Dát za deset minut tři branky a z 0:3 srovnat na 3:3, klobouk dolů. Hráči Růžďky využili toho, že hostující Loučce docházel dech a po heroickém závěru dovedli zápas do penalt.

I v devíti se dá hrát

Zděchov přijel do Lačnova v devíti, ale bojoval jako lev. I když prohrál poločas 3:0, v tom druhém ve velkém oslabení dal dvě branky a málem zápas zremizoval. To by Lačnov nerozdýchal.

Nová historie Polic

Po sloučení IV. třídy poprvé v historii přijel do Polic Študlov, a i když odjel s prázdnou po čtyřech brankách domácího Česly, začala se psát další fotbalová historie.

Hodně zdraví Karle Březáčku

Ikona fotbalu v Liptálu Karel Březáček slavil o víkendu své 65. narozeniny a domácí fotbalisté mu dali ten nejlepší dárek v podobě třech bodů v zápase s Velkou Lhotou.

Vsetín B doma nikoho nešetří

Po 13 brankách Krhové B dostala tentokrát 8 rezerva Stříteže. A Tomáš Ptáček sice nebyl sám dvoubrankovým střelcem svého týmu, ale zase ukázal, jak mu to doma neskutečně střelecky lepí.

Každý den není posvícení slečno Kovářová!

Alespoň tak viděli její výkon zástupci Horní Bečvy B v domácím šlágru IV. třídy s Choryní B. Nejednotný metr, úzkostlivé posuzování nedovolených zákroků, špatné udílení žlutých a červených karet. Jsme jenom lidi...

logo