Zajímavosti

10.08.2015

Dozvuky fotbalového víkendu

Hned první fotbalový víkend, který se nesl ve vlně obrovských veder přinesl od divize po IV. třídu mnoho zajímavých událostí. Tady je náš výběr...

Hned první fotbalový víkend, který se nesl ve vlně obrovských veder přinesl od divize po IV. třídu mnoho zajímavých událostí. Tady je náš výběr...

Zmatky s Fotbalovou revolucí ve Valašském Meziříčí - zápas začal o 18 minutovým zpožděním - to je tak, když se do fotbalu plete technika...

Červená karta a penalta - dvojitý trest je KO pro postižený tým - a zvlášť, když přijdete o klíčového stopera nebo brankáře a ještě se vám vyloučení a penalta nepozdává - Vsetín tak měl bez Bělašky přetěžkou roli v Petřkovicích a do branky Vigantic musel místo Slováka hráč z pole.

To bude drahé zápisné - tak si představte - přijdete do nového týmu, který hraje první zápas ve vyšší soutěži po postupu a vy dáte dva góly znamenající tři body z venku - Michael Michut z Hutiska ví o tom v novém dresu Dolní Bečvy své.

Osm banánů v horkém nedělním dopoledni - ani trenér Valašského Meziříčí Daniel Šulák nechápal, když viděl složení celku z Vlachovic - jak jim mohli jeho svěřenci naložit na cestu osm fíků.

Horní Lideč měla několik hráčů, kteří měli v sobotu v podvečer jiný program - zápas s Valašskými Kloubouky začal v nelidských podmínkách ve dvě hodiny odpoledne - hlavní rozhodčí Libor Badošek dokonce prohlásil: "Málem jsem na hřišti zkolaboval!"

Hrachovec vyhrál hokejovým způsobem - hloupé vyloučení Prlova nastartovalo domácí fotbalisty a ti v přsilovce dali tři branky a vyhráli.

Ratiboř začíná novou éru - loni zázračně nespadli z 1. B třídy - omladili, postahovali talentované odchovance a s věkovým průměrem 22 let nechtějí být po počtu - tak držíme palce!

Valašská Polanka má instinkt zabijáka - Kateřinice doma v prvním poločase napáchaly tři hrubky a co na to mladé pušky z Polanky?  - tři branky a bylo hotovo, vyřízeno!

Ve Stříteži se to mezi domácími a Halenkovem hodně kopalo - a jak tomu zvykem - obě zainteresované strany to viděly opačně - asi by se chtělo zeptat hlavního rozhodčího Kocandy.

Valašské kluby překvapily a premiéra Fotbalové revoluce na online připojeni fungovala - jedna z mála výjimek se odehrála v Brankách, kde domácí na síti nebyli a v jejich brankové síti skončil tři kousky v podání Valašské Senice.

A na závěr dvě ostudy - ano je doba dovolených, ale proč sestupující Sršni ve trojce každý půlrok někde nedojedou a vůbec to hrají?  - to rezerva Halenkova měla údajně trenéra Uherka na dovolené, tak je asi neměl kdo zorganizovat, aby dojeli do Liptálu, ale čtyřka je prostě čtyřka.

Fotbalu zdar!

logo

Mgr. Martin Němec