Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Zajímavosti

05.10.2020

Budeme se na valašských stadionech objevovat také s firmou Kompakt Valašské Meziříčí

Novým domorodcem na našem firemním autě se stala firma Kompakt Valašské Meziříčí, s kterou informační portál www.valasskyfotbal.com úzce spolupracuje.

https://www.kompakt.cz/

 

Firma byla založena v roce 1989 a na svém počátku se věnovala především ruční výrobě reklamních poutačů a vývěsních štítů. Již v březnu roku 1990 jsme ale pronajali nové prostory a přibrali další spolupracovníky. Ve stejném roce jsme také začali pracovat se samolepícími fóliemi JAC. O rok později, jako jedni z prvních v republice, nakupujeme výkonné počítače, skener i grafické programy a začínáme produkovat první digitální výstupy.

 

V roce 1993 měla firma už 14 zaměstnanců. Proto jsme začali investovat do moderních technologií a budovat vlastní výrobní prostory v průmyslové zóně Valašského Meziříčí. Nové pracoviště na ploše 600 m2 jsme zkolaudovali v květnu roku 1997. Jeho součástí byly dvě profesionální DTP pracoviště, výkonné řezací plottery, gravírovací a frézovací stroje i moderní technologie pro exteriérový digitální tisk. Díky těmto inovacím jsme získali prestižní zakázky, posílili naše postavení v regionu a stali se špičkou v oblasti signmakingu a reklamní výroby.

 

Naše vášeň pro inovace trvá dodnes. Proto stále investujeme do moderních technologií a zdokonalujeme výrobní postupy, abychom vám mohli poskytnout ty nejlepší služby. V současné době proto nabízíme digitální i ofsetový tisk, flexotisk, sítotisk, tisk speciálních etiket a samolepek, velkoformátový tisk, potisk 3D předmětů, gravírování, výrobu informačních značení a mnoho dalších služeb. Vždy proto najdeme ideální řešení, šité na míru vašim potřebám.

 

https://www.kompakt.cz/