Turnaje a akce

03.08.2015

Zbyněk Jurajda hodnotí pohárové vyřazení Prostřední Bečvy

Prostřední Bečva skončila v 1. kole krajského poháru na kopačkách Fryštáku. Hosté brzkými brankami rozhodli zápas již v 1. poločase a potvrdili roli favorita. Trenér Prostřední Bečvy se vrací k hodnocení vysoké porážky svého celku.

"Toto utkání se mi těžko hodnotí. Vzhledem k síle soupeře jsme k němu nastoupili s velkým respektem. Vyspělost soupeře se dostavila již po pár minutách zápasu. Velkým problémem bylo předzápasové zranění brankářské jedničky Aleše Jurajdy, který si při rozcvičení vykloubil palec na ruce a museli jsme to řešit urgentním tejpem a dvěma prášky do bolesti. I přesto Aleš odchytal fantastické utkání. Naše hra nebyla špatná. Ve hře v poli jsme byli srovnatelným soupeřem, avšak na co hosté sáhli, to jim k naší smůle padlo. Do utkání nastoupila naše posila Jakub Vašut. Přes jeho nesehranost s týmem z něm mám velmi dobrý pocit. Byla to pro nás dobrá lekce z produktivity. Věřím však našemu týmu a vidím lepší zítřky," řekl k prohře 0:6 s Fryštákem trenér Prostřední Bečvy Zbyněk Jurajda.