Turnaje a akce

13.09.2022

Všechovice hostí doma ve 2. kole MOL Cupu druholigový Vyškov

14. září v 16:30 přivítají Všechovice doma ve 2. kole MOL Cupu druholigový Vyškov.

Vyškov je po osmi kolech druhé ligy na druhém místě a bude pro Tatran velmi těžkým soupeřem. Africký majitel se netají v krátkém horizonu dostat tým mezi elitu a tím by se možná dočkal i renovance legendární stánek v Drnovicích, který zažil jak ligu, tak evropské poháry. 

 

Vyškov vede trenér Jan Trousil. V kádru je hodne zkušených hráčů - afričtí legionáři Fofana, Kanakimana. Prvoligovou minulost má třeba útočník Michal Klesa. 

 

"Když už jsme se v poháru dostali tak daleko, chtěli jsme za odměnu nějakého prvoligového soupeře, ale to nevyšlo. Los nám přiřkl těžkého, ale pro náš region ne tak atraktivního soupeře, jako kdyby přijela Signa Olomouc. V osudí byly týmy, které bychom mohli více potrápit než Vyškov. My si ale jdeme zápas proti týmu, co je velmi kvalitní a vede druhou ligu, užít. Pro mnohé kluky to bude velký zážitek. Vlastně proti tak vysoko postavenému soupeři si možná v minulosti zahráli kluci z Hranic nebo Jan Plešek, když byl ve druhé lize. My jsme v poháru dosáhli strop a naše ambice logicky vysoko nesahají, ale zápas nedáme zadarmo," říká trenér Všechovic Lubomír Kubica.