Turnaje a akce

02.08.2015

Prostřední Bečva schytala od Fryštáku kanára

Utkání o Pohár hejtmana Zlínského kraje mezi Prostřední Bečvou a FK Fryšták vyznělo jasně pro mužstvo hrající o dvě třídy výše, tedy konečný výsledek byl 6:0 pro hosty.

Přesto se domácí dostávali do vyložených šancí, štěstí jim nepřálo, nastřelili šibenici, jednou břevno a dvakrát byli v šanci, ale branka z toho nebyla. Branky hostí: 1.minuta Doležel 0:1, 18. minuta Doležel 0:2, 21. minuta Kovář 0:3.

Po poločase 54. minuta Kovář 0:4, 62. minuta Křenek 0:5 a v 88. minutě zpečetil výsledek na 0:6 Hřebačka. Přes vysokou porážku lze hodnotit výkon domácích jako velmi dobrý, na hřišti se vystřídali všichni střídači, takže na rozdíl od přátelského utkání bylo toto utkání atraktivní jak pro diváky tak pro hráče. Přítomno bylo na dvě stě diváků.