Turnaje a akce

17.10.2020

Matrix Cup 2020 v Jarcové ovládly týmy Baníku Ostrava a Fastavu Zlín

Vážení sportovní přátelé, s odstupem času, který byl způsoben nejistotou kolem COVID-19, se vracíme v čase do soboty 12. září sumarizovat letošní 5. ročník MATRIX CUPu 2020.

Teď už můžeme s klidem v duši konstatovat, že 5. ročník turnaje mladších a starších přípravek s názvem "MATRIX CUP 2020", byl vydařený jak po stránce sportovní, tak po stránce organizační. Ač jsme museli vynaložit velké úsilí a snahu, protože v původním květnovém termínu nás zaskočilo nařízení vlády, zářijový termín byl opravdu ideálně načasován.

Tak jako každý rok nám náš hlavní partner firma Nástrojárna MATRIX s.r.o. v čele s panem Josefem Kalčákem zajistila kompletní pohárovo-medailový servis a ambasador turnaje pan Ladislav Trávník zajistil poháry pro nejtechničtější hráče celého turnaje v obou kategoriích U9 a U11 a nenápadně dohlížel na sportovně-technickou úroveň hráčů všech týmů, která opět předčila jeho očekávání.

Obsazení týmů v jednotlivých kategoriích signalizovalo, že se jedná o velmi kvalitní turnaj. To se také potvrdilo spokojeností všech trenérů, hráčů a hráček, diváků a fanoušků, se kterými jsem měl možnost vše probrat, jak v průběhu samotného turnaje, tak bezprostředně po turnaji, resp. s odstupem páru dní po turnaji. Pro statistiky níže uvádím obsazení jednotlivých kategorií a zároveň i konečné pořadí.