Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Turnaje a akce

12.09.2019

INFORMACE PRO FANOUŠKY K UTKÁNÍ SE SPARTOU

V neděli od 15:00 se odehraje očekávané utkání s AC Sparta Praha. Upozorňujeme fanoušky, aby brali v potaz následující informace.

PARKOVÁNÍ

Upozorňujeme, že kolem stadionu probíhá výstavba nové cyklostezky a s tím souvisí i uzavírky, nebude vám tedy umožněno parkovat v okolí stadionu. Jedná se zejména o ulice Smetanova a Tyršovo nábřeží.

Všem návštěvníkům utkání doporučujeme parkovat na parkovišti nákupního centra ČEPKOV, které je vzdáleno 5 minut od stadionu. Vyhnete se tak případným komplikacím s umístěním svého vozidla nebo využijte MHD Zlín, kde stanice Cigánov sousedí se stadionem.
 
 

Vstupenky
Stále probíhá online prodej vstupenek, kde jsou k dispozici už pouze volná místa na Jižní a Severní tribuně. Odkaz zde.
Maximální počet vstupenek na osobu jsou 4 kusy.

V případě nevyprodání vstupenek se budou prodávat v den utkání od 13:30 na pokladnách stadionu.

Lístky do sektoru hostů AC Sparta Praha se budou prodávat na pokladně č.5 u vstupu H z ulice Vývoz nad Severní tribunou. Viz. přiložená mapka stadionu na konci článku.
 
VSTUP NA STADION
DŮRAZNĚ UPOZORŇUJEME DIVÁKY, ABY PŘIŠLI S ČASOVÝM PŘEDSTIHEM A VYHNULI SE TAK ŘADÁM U VSTUPŮ NA STADION! ZVLÁŠTĚ PŘI TOMTO RIZIKOVÉM UTKÁNÍ, KDY BUDOU PROBÍHAT DŮKLADNĚJŠÍ OSOBNÍ PROHLÍDKY, A MŮŽOU TEDY VZNIKNOUT DELŠÍ ŘADY A TÍM I PRODLENÍ. 

UPOZORŇUJEME, ŽE NA STADION NEBUDE VPUŠŤEN ŽÁDNÝ PODNAPILÝ FANOUŠEK A VSTUPENKA MU NEBUDE ZPĚTNĚ PROPLACENA! 

FOTBALOVÝ KLUB FC FASTAV ZLÍN SI VYHRAZUJE PRÁVO NEVPUSTIT NA STADION JAKOUKOLIV OSOBU, KTERÁ BY JAKÝMKOLIV ZPŮSOBEM PORUŠOVALA NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD BEZ NÁROKU NA VRÁCENÍ VSTUPNÉHO.
 
BEZPEČNOST NA STADIONU

Každý divák, který navštíví utkání FC FASTAV Zlín, a.s., tímto souhlasí s podmínkami Návštěvního řádu a je povinen se jimi řídit! Hlavní pořadatel spolu s bezpečnostním manažerem apeluje na dodržování Návštěvního řádu před, v průběhu a po skončení utkání!
Stadion je monitorován kamerovým systémem a je tedy možná i zpětná identifikace pachatele!
Předem bychom chtěli poděkovat všem fanouškům za bezproblémové průběhy utkání a opět apelujeme na slušné lidské chování a dodržování Návštěvního řádu.

 

Zdroj: https://www.fcfastavzlin.cz/aktuality/novinky/informace-pro-fanousky-k-utkani-se-spartou.html