Tipliga

12.08.2015

Tipliga Valašského fotbalu! – 2. kolo

Probíhá Tipliga našeho informačního portálu. Každé kolo můžete tipovat tři vybrané zápasy valašských týmů od divize po IV. třídu okresu Vsetín. Tipovat lze prostřednictvím zaslání emailu na uvedený kontakt a to od zveřejnění tipovaných utkání od pondělí do pátku do 22. hodiny.

Probíhá Tipliga našeho informačního portálu. Každé kolo můžete tipovat tři vybrané zápasy valašských týmů od divize po IV. třídu okresu Vsetín.

Tipovat lze prostřednictvím zaslání emailu na uvedený kontakt a to od zveřejnění tipovaných utkání od pondělí do pátku do 22. hodiny.

Tipuje se u vybraných utkání výhra domácích, remíza, výhra hostí po devadesáti minutách hry bez ohledu na konečný výsledek penaltového rozstřelu. Za každý správný tip získává soutěžící jeden bod, body se za špatný tip neumazávají.

Tipliga začala prvním fotbalovým víkendem 8. a 9. srpna a končí posledním odehraným kolem divize, krajské nebo okresní soutěže v průběhu měsíce listopadu. Následně bude soutěž ukončena. Po každém kole bude v pondělí zveřejněno aktuální pořadí tipujících.

Ceny pro nejlepší tipéry:

  1. cena – 50 L sud piva
  2. cena – 30 L sud piva
  3. cena – poukaz v hodnotě 1000,- Kč na LED osvětlení kuchyňských linek a obývacích stěn

V případě bodové rovnosti na místech zaručujících ocenění se o držiteli ceny rozhodne na základě kvízové otázky z valašského fotbalu a následné správnosti a rychlosti jejího zodpovězení.

Po prvním kole jsou ve vedení Tomáš Růčka z Prostřední Bečvy a Petr Vojvodík z Velkých Karlovic, kteří správně natipovali dvě ze tří utkání.

Zápasy 2. kola:

Vsetín – Havířov, Divize, skupina E

Dolní Bečva – Horní Lideč, 1. A třída, skupina A

Zašová – Kateřinice, 1. B třída, skupina A

Své tipy zasílejte na emailovou adresu:

derossi16@centrum.cz

Uveďte vybrané zápasy, Váš tip 1, 0 nebo 2, jméno a příjmení, obec či město

Uzávěrka 2. kola je v pátek 14. srpna ve 22:00 hodin.

logo-valasskyfotbal-tipliga

Mgr. Martin Němec