SpSM

24.01.2023

Vsetínská mládež 17. ledna - 24. ledna

Podívejme se na uplynulý týden ve vsetínské mládeži.

U 13 proti Bystřici pod Hostýnem 14:5 a Liptálu 7:3

Sestava: Krejčí, Gattermayer, Hořelka, Metelka, Varaja, Varaja, Lukas, Nerodil, Malík, Augusta, Zbranek, Bachara.

U 8 proti Liptálu a Laso Cupu v Uherském Hradišti

Lukáš Gargulák

Místo tréninkové jednotky si kluci z U8 zahráli přátelské utkání proti klukům z Liptálu. Na obou stranách bylo mnoho krásných fotbalových momentů, po kterých padaly krásné branky. U většiny kluků jde vidět zlepšení ve fotbalových činnostech, na kterých jsme poslední 2 měsíce pracovali, což mě velmi těší. Zápas byl přínosný jak pro nás tak i pro soupeře a proto jsme se soupeřem dohodli na odvetě za 14 dní.

Kluci z U8 se v sobotu zúčastnili odpoledního turnaje v Uherském Hradišti. První zápas nastupujeme proti domácímu celku ze Slovácka. Domácí kluci mají velkou kvalitu a se spojením našeho ospalého začátku jasně prohráváme 4:1. Druhý zápas nastupujeme proti Brno Líšni a vracíme jim porážku z minulého turnaje, kdy jasně vyhráváme 4:1. Třetí zápas se utkáváme proti velmi kvalitním celku z Bojkovic. Velmi rychle inkasujeme 2 branky, ale kluci nic nevzdávají a těsně před koncem srovnávají na 2:2, ale bohužel soupeř nakonec dává rozhodující gól z penalty těsně před posledním hvizdem a nic už nezměnila ani nastřelená tyčka v poslední sekundě zápasu. Za mě to byl z naší strany nejpovedenější zápas z celého turnaje.
Čtvrtý zápas hrajeme proti Strání, které celou dobu dobývá naši branku, ale naše dva góly rozhodují v náš prospěch 2:1.
Poslední zápas se utkáváme s Hodonínem v zápase o 3. místo. S Hodonínem stejně jako minule se potkáváme v boji o umístění a i tentokrát bohužel taháme za kratší konec provazu a zaslouženě prohráváme 4:2.
Kluci odehráli velmi náročné zápasy, které jsou pro ně dobrou herní zkušeností do budoucna. Za dvě výhry a 3 prohry si kluci nakonec odváží 4. místo.
Branky: 3x O. Miklaš,3x V. Ondra, 2x K. Kovář, T. Válek, M. Šrámek, K. Ludvík
Sestava: V. Sacher, V. Ondra, K. Ludvík, O. Miklaš, T. Válek, K. Kovář, M. Šrámek

U 14 ve Valmezu

Martin Nikolén

TJ Valašské Meziříčí - FC Vsetín 4:4

Včera jsme odehráli první zápas zimní přípravy ve Valmezu. I když bylo hřiště mírně pokryté sněhem, kluci se s tím poprali statečně. Všichni makali na doraz, mnohdy byly k vidění hezké kombinace. Všechny hráče musím za předvedený výkon pochválit.
Za dva týdny si dáme u nás odvetu.

Branky: Dan Tomeček, Adam Tkadlec, Tom Gurný, Eli Orda.

Sestava: Vojta Dvořák - Eli Orda, Kikoš Nosek, Vojta Strbačka - Vojta Vala, Štěpa Evják, Tom Gurný, Kuba Zádrapa - Dan Tomeček, Adam Tkadlec, Jonáš Ščotka.

V modelovém utkání porazila U 19 U 17 7:1 (3:1)

Branky: 2 Řezníček, Šmarda, Švagera A, Dobeš, Miklaš, Leckéši - Filák.

U 10 na turnaji v Novém Jičíně

Martin Augusta

Dnes jsme si zajeli k turnaji do Nového Jíčína. Půlka kluků byla složena z výběru okresu a druhá půlka byli Vsetíňáci . Po prvním zápase, kde jsme toho moc nepředvedli se kluci rozehráli k celkem solidnímu výkonu a odměnou jim bylo pár vyhraných zápasů. Škoda jen, že nedorazili další dva týmy, kdy jsme mohli odehrát o dva zápasy více. I tak hodnotím tento turnájek pozitivně . Příští týden nás čeká velká výzva v podobě Slovácka a Kroměříže. Tam to bude daleko náročnější. Tak jenom aby jste věděli kluci.