09.08.2021

Pondělní okénko do vsetínské mládeže - 9. srpna

Opět zmapujeme týdenní dění kolem vsetínské mládeže.

U 17 pod vedením Romana Dobeše vyhrála ve Straníku přípravné utkání proti Novému Jičínu 6:5. Branky vstřelili Kusák 2, Miklaš, Leckéši, Dobeš a Ščuka. Vsetín se dobře vyrovnal s hrbolatým terénem, horkým počasím i hrbolatou trávou a soupeře nakonec z mnoha šancí přestřílel.

SESTAVA: LASOVSKÝ ( 46. PTÁČEK), KONEČNÝ ( 46.CABRAS ), KOPŘIVA, ŠMARDA, ŠČUKA (60. KONEČNÝ ) ŠVAGERA A ( 55. VANĚK ), LECKÉŠI, DOBEŠ, KUSÁK, MIKLAŠ ( 75. ŠČUKA ), ŘEZNÍČEK ( 20. ŠVAGERA O ).

Vsetínská U 19 prohrála v generálce s Novým Jičínem.

FC Nový Jičín - FC Vsetín 2:1 (2:1)
"Poslední přípravné utkání jsme sehráli ve Straníku na hřišti nevalné úrovně.
První poločas byl celkově vyrovnaný, přesto ve 30. minutě se ujímáme vedení, kdy s pokutového kopu, po faulu na Petra Mikuše otevírá skóre Martin Zbranek.
Následně si vybíráme slabou pětiminutovku a domácí v rozmezí 40.-45. minuty, po našich hrubých chybách výsledek otáčí na svou stranu.
Druhý poločas jsme začali velmi špatně a 10 minut byli domácí lepší. Postupně jsme hru vyrovnali a posledních třicet minut se hrálo v naší réžii. Domácí jen ojediněle zahrozili s brejků. Za zmínku stojí hezké seběhnutí Ondry Dobeše, ale jeho střela skončila na tyči domácí branky.
K zamyšlení stojí prezentace některých hráčů na hřišti a způsob omluvy těsně před odjezdem. Takhle by to dál nešlo a bylo by dobré se nad tím vším pořádně zamyslet, jelikož za týden se hraje mistrovské utkání a tam už půjde o body," řekl k utkání jeden ze vsetínských trenérů U 19 Josef Miklas.