Pondělní okénko do vsetínské mládeže - 4. dubna

Podívejme se na dění v uplynulém týdnu ve vsetínské mládeži.

U 12 prohrála s Třincem 1:6

V neděli odpoledne na naši malou umělku zavítali kluci z Třince.
První třetina byla oboustranně velmi bojovná, hrálo se hodně soubojově a tempo bylo nahoru, dolů.
Ve druhé třetině jsme se stále drželi ve vysoké tepové frekvenci a podařilo se nám i několik pěkných akcí. Za zmínku stojí nejkrásnější, kdy Kuba perfektně zvládnul přechod jedene na jednoho, utekl po levé straně, krásně nacentroval svojí " béčkovou" nohou a Víťa z první trefil na přední tyč a snížil na rozdíl jediné branky. Tento stav jsme drželi až do poloviny utkání.

Škoda, že i někteří ostatní hráči nepoužívají v zakončení slabší nohu, mohlo být radosti daleko více.
Poslední třetina už nebyla tak dobrá, když jsme dostali čtvrtý gól, šlo vidět, že jsme to někteří zabalili i v hlavách.
Celkově snad s větší polovinou hráčů spokojenost, jde vidět, že se opravdu posunujeme po krůčcích dál. Na podzim nás Třinec jednoznačně přehrál jak herně, tak gólově, tentokrát to bylo minimálně o 100% lepší a za 90 minut hry na malém hřišti 7+1, není výsledek žádná ostuda.

FC VSETÍN - FK TŘINEC 1:6 (0:2, 1:1, 0:3)

Branka: Surý Víta.

Sestava: Krejčí Ondra, Výchopeň Honza, Gattermayer Ondra, Metelka Cyril, Hořelka Filip, Surý Víťa, Filgas Kuba, Výchopeň Maty, Zbranek Michal, Lukáš Tomáš, Děckuláček Tadeáš, Dal Buono Claudio, Augusta Honza, Varaja Vojta, Varaja David, Trochta Marek.

Martin Zbranek

U 13 porazila Třinec

FC Vsetín - Fotbal Třinec 6:3

Prvních deset minut hry jsme hosty přehrávali, branku na 1:0 dal Jirka. Zbývajících dvacet minut první třetiny nás hosté zatlačili, ovšem výborně chytající Ondra za svá záda nic nepustil.

Ve druhé třetině byl Třinec v poli lepší, ale byli jsme to my, kdo opět udeřil. Důrazný Chips využil chyby brankáře a bylo to 2:0.

Výborný nástup jsme měli do třetí třetiny. Během pár minut jsme dali dva góly a zásluhou Jirky a Domina to bylo 4:0. Bohužel po dvou nedorozumění v obraně jsme dvakrát inkasovali a hosté opět ožili. Naštěstí jsme se z toho rychle otřepali, klid do našich řad přidal svým druhým gólem Chips a chvíli na to Miky. Třinec svou třetí branku dal až v samém závěru zápasu.

Sestava: Ondra Lalošák - Jindra Hruška, Vojta Mikulenčák (Miky), Eliáš Orda (Eli), Kristian Nosek (Kikoš), Tom Brambor (Chips), Štěpa Evják, Dominik Ludva (Domino), Mira Řezáč, Tom Gurný, Jirka Meitner.

Příští zápas hrajeme doma v neděli 10.4.2022 proti Opavě. Začátek utkání je v 10:00.