29.11.2021

Pondělní okénko do vsetínské mládeže - 29. listopadu

Co zajímavého se událo za uplynulý týden ve vsetínské mládeži?

U 7 - sobotní dpoledne plné fotbalu

Naše nejmladší kategorie se v sobotu zúčastnila prvního halového turnaje. Turnaje se zúčastnilo 6 týmů. Po jednom zastoupení měly týmy z Bojkovic, Rožnova a po dvou týmech z Valašského Meziříčí a Vsetína. Hrálo se jednokolově po 15 minutách a na závěr turnaje byl doplněn zápas podle výkonnosti.
Ze začátku turnaje byli kluci trochu zakřiknutí v prvních zápasech a ne vždy tahali za delší konec lana. Postupem času si začínali více věřit a bylo to znát především na věcech, na kterých se snažíme pracovat na tréninkových jednotkách. Na závěr turnaje jsme odehráli 2 vyrovnaná utkání proti klukům z Bojkovic, kteří pravidelně nastupují za mladší přípravku (věkově stejně jako my). Potěšilo nás, že jsme se i proti takto silnému soupeři dokázali vyrovnat v jednotlivých aspektech hry.
Na závěr bych chtěl vyzdvihnout výkon Kryštofa Ludvíka, který byl vždy vidět, když byl na hřišti a přitom to byl pro něj první turnaj.

Lukáš Gargulák

U 13 ve Zlíně

FC Fastav Zlín - FC Vsetín 7:1

Další přípravný zápas jsme sehráli ve Zlíně. První třetinu jsme prohráli pouze 2:0 a nutno říct, že to nebylo pouze o dobývání naší branky. Kvalitnějšího soupeře jsme se nezalekli a předvedli spoustu pěkných akcí. Ve druhé třetině jsme dokázali snížit na 3:1 zásluhou Čipse. Postupně jsme ale dostali další branky a výsledkově bylo rozhodnuto. Škoda asi dvou nebo tří vlastních branek. Co je ale potěšující, tak jsme nic nezabalili a neustále se snažili hrát. Naším velkým problémem je, že hrajeme pouze po půlku, poté již většinu míčů ztrácíme. Na tom musíme ještě zapracovat.

Sestava: Ondra Lalošák - Jindra Hruška, Vojta Mikulenčák (Miky), Mira Řezáč, Kuba Zádrapa, Dominik Ludva (Domino), Tom Gurný, Štěpa Evják, Tom Brambor (Čips), Eliáš Orda (Eli), Jirka Meitner.

Martin Nikolén

Silný déšť ovlivnil přípravu U 12

Včera jsem na Vršavě odehráli za nepřetržitého silného deště přípravné utkání s FASTAVEM ZLÍN U 12.

Bohužel jsme byli opět díky nemocím a karanténám hodně v improvizované sestavě, ale i tak jsme do Zlína dojeli.

Tento zápas nebudu vůbec hodnotit, jen poděkuji všem klukům a rodičům, že se v takovém čase k zápasu dostavili.
Již v druhé třetině, měli někteří promrzlé nohy i ruce tak, že postupně odcházeli do šaten a tak jsme z třetí třetiny odehráli puze pár minut a ukončili to.
Domácí měli k dispozici alespoň střídačku, my však nikoli.
Snad se zítra všichni potkáme v hale v Janové.