02.08.2021

Pondělní okénko do vsetínské mládeže - 2. srpna

Přinášíme tradiční okénko do vsetínské mládeže za uplynulý týden.

Podívejte se na šťastné vsetínské fotbalisty na fotbalovém kempu FC Vsetín společně se zábavním centrem Džungle.

Po dvou brankách Jančiny a jedné Řezníčka se Zbrankem remizovala U 19 s nováčkem 1. A třídy z Bylnice 4:4. "Proti velmi zkušenému týmu Bylnice, který hraje 1.A třídu jsme nepodali optimální výkon. V naší hře bylo spoustu nepřesností, málo agresivity a některé individuální výkony mě velmi zklamaly.
Velmi špatně jsme řešili brejkové situace, kdy jsme se dostali do přečíslení a často dobře rozjetou akci jsme zkazili špatnou přihrávkou.
Ve středu hřiště jsme málo agresivní, řekl bych, až moc hodní a to se nám může v mistrovských zápasech vymstít.
V obranné činnosti velmi špatně řešíme standardní situace a dost často pouštíme soupeře do zakončení.
Máme ještě 14 dní do mistrovského utkání a pevně věřím, že na nedostatcích zapracujeme a vše vyladíme do začátku soutěže,"
řekl jeden z trenérů Vsetína U 19 Josef Miklas.

U 14 podlehla těsně 5:6 Novému Jičínu. "Po šesti týdnech jsme si dnes naplánovali odvetu s klukama z Nového Jičína. Po minulém "výprasku" (1:12) jsem byl celkem zvědavý, jak se kluci k mači postaví. První poločas byl velice slušný - jedno z nejlepších kolektivních pojetí za poslední 2 měsíce. Ve druhé půli na 10-15 minut vypadáváme z role (šlapeme vodu) čehož soupeř využije 3x ke skórování. Posledních 10-15 minut se opět rveme a dokážeme se i gólové prosadit - za což zasloužíte pochvalu!
Zápas byl náročný - pouze 2 kluci na lavce (prázdniny a dovolené nás stále trápí), nicméně i tak bylo k vidění několik velice kvalitních výkonů,"
řekl trenér Vsetína U 14 Radim Dobeš, který přídal na vsetínském webu:

i pár zajímavých dat ze zápasu.

U 17 Vsetína prohrála s Baťovem U 19 2:6, ale předvedla velkou snahu. "Chválím kluky za bojovnost a snahu, že se nebáli urostlých hráčů soupeře," dodal vsetínský trenér Roman Dobeš.