SpSM

19.07.2021

Pondělní okénko do vsetínské mládeže - 19. července

Vsetínská U 14 prohrála přípravné utkání s Hranicemi.

Za svěřence Radima Dobeše se dvakrát trefil Kurta a jednou Greša. 

 

U 13 Martina Nikoléna vyhrála 14:2 s Valašslou Bystřicí. Sestava Vsetína: Kristián Nosek (Kikoš) - Jindra Hruška, Vojta Mikulenčák (Miky), Dominik Ludva (Domino), Eliáš Orda (Eli), Jirka Meitner, Tom Brambor (Čips), Mira Řezáč, Kuba Zádrapa, Filip Hořelka.

 

U 15 pod vedení Tomáš Drábka prohrála 7:1 s Vítkovicemi. "Kluci velmi si s Martinem vážíme Vašeho dnešního výkonu! Stále máme před sebou ještě dlouhou cestu a spoustu práce, dřiny a odříkání," řekl po zápase trenér Tomáš Drábek. U 14 se také poměřila se svými vrstevníky z Vítkovic. "Dnešní utkání bylo jednoznačnou záležitostí. Snaha dnes nestačila. Kluci z Vítkovic jsou prostě jinde. Ovšem několik kombinací a individuálních dovedností, které jste předvedli, se dá označit za jakousi vizi do budoucnosti, že na to máte také. Chce to trénovat, trénovat a trénovat. Dále si být na hřišti spoluhráčem a ne soupeřem. V této kategorii na velkém hřišti začínáte a dnešní soupeř patří mezi špičky v ČR. Tak nezoufejte a makejte dále. Já jsem optimista a pořád ve Vás vidím kvalitní hráče, které nesmí pár neúspěchů odradit od tvrdé dřiny," dodal Drábek. 

 

U 19 na hřišti v Lužkovicích porazila Paseky Zlín. 

SK Paseky - FC Vsetín 1:3 (0:1)

Dnešní utkání splnilo svůj účel a opět nám ukázalo, kde máme co zlepšovat.
Opět jsme se dokázali dostat do spousty šancí, ale naše koncovka je doslova žalostná. Místo abychom vedli o tři branky, nám soupeř z ojedinělého brejku srovná a pak výsledek honíme až do konce.
Branky: Zbranek, Jančina, Dobeš

Chtěl bych poděkovat klukům z U17, kteří nám pomohli za absentující hráče.

Josef Miklas