Pondělní okénko do vsetínské mládeže - 18. října

Jak si vedla v uplynulém týdnu vsetínská mládež?

U 9 doma Pod Pecníkem

Komentář trenéra Martina Augusty:

Dnes jsme sehráli předposlední díl turnajů mladších přípravek na domácím hřišti pod Pecníkem. První dva zápasy ( Val.Polanka, Hovězí ) zvládáme velice dobře a po zásluze bereme výhru. V posledním na nás čeká neoblíbené Lidečko, které jsme v předešlých konfrontacích nedokázali porazit. Tentokrát jsme hráli velice vyrovnaný zápas, ale i tak prohráváme 12:14. Dnes pochvala za bojovnost, ale také výtka k tomu, jak přebíráte přihrávky potažmo,  jakým stylem přihráváte. Od listopadu budeme chodit do tělocvičny, takže víme kde nás tlačí bota.

U 10 v Kelči

Komentář vedoucího mužstva Vojtěcha Polčáka:

Nedělní odpoledne patřilo fotbalu, tentokrát zajíždíme do Kelče k dalšímu kolu okresního přeboru.
Začátek i celý průběh zápasu byl hodně vyrovnaný, hrálo i skórovalo se na obou stranách.
Ke konci utkání máme o něco více sil a naše těsné vedení potvrzujeme dalším gólem.
Soupeř i my hodně chybujeme a to ne jen v obraně ale pochvala patří všem naším hráčům.
Bojovali do samého konce zápasu.

Kelč – Vsetín U 10 10:12, poločas 6:6

Góly: Augusta 3x, Krátký 2x, Kopecký 2x, Šuráń 2x,Malík, Loučka, Trnka.

Sestava: Vojáčková, Trnka, Loučka, Kopecký, Šuráń, Vyškovský, Plandor, Zimek, Augusta, Polčák, Nerodil, Krátký, Malík, Syniuk.

U 10 prohrála s SD Jablůnka/Jarcová U 11 4:9. Branky: Matěj Malík, Vojtěch Krátký, Matouš Trnka, Tomáš Martinka.

U 11 prohrála s Francovou Lhotou 2:3. Branky: Jan Augusta, Tomáš Kopecký.

U 12 veze ranec bodů z Přerova

Komentář trenéra Martina Zbranka:

Kdo si myslel, že to bude v Přerově na pohodu, tak musel být od úvodních minut hodně překvapen.

Zubři na nás vletěli bez bázně, jednoznačně si na nás věřili, chtěli slavit premiérové vítězství, a tak v 17. minutě prohráváme 2:0.

Po důrazném upozornění, že jsme nepřijeli na výlet, se naše hra do konce první třetiny zlepšila a otáčíme během 8 minut třemi opravdu krásnými góly průběžný stav v náš prospěch.

Místo toho, abychom odskočili alespoň na dvě branky, děláme z kraje druhého dějství opět hloupou chybu a je srovnáno.

Přerov má výborně technicky zdatného brankáře, který hrál prakticky stopéra a pouštěl se do kombinací až po polovinu hrací plochy. Z toho jsme dnes ale dokázali těžit a po získání míče, jsme dali 2 x gól z velké vzdálenosti do odkryté brány. Ukázalo se, že tyto branky byly nakonec vítězné a my si mohli opět zakřičet z velkou radostí náš pokřik!

Díky kluci za bojovnost a jdeme pokorně dál.

1.FC VIKTORIE PŘEROV – FC VSETÍN 4:5 (2:3, 2:2,0:0)

Branky: Hořelka Filip 3, Mikula Lukáš, Zbranek Michal.

Sestava: Krejčí Ondra, Hořelak Filip, Gattermayer Ondra, Metelka Cyril, Surý Vít, Děckuláček Tadeáš, Lukáš Tomáš, Zbranek Michal, Nerodil Jakub, Trochta Marek, Filgas Jakub, Mikula Lukáš, Augusta Jan, Varaja David, Varaja Vojta

U 13 prohrála v Přerově 5:8