SpSM

14.05.2024

FC Fastav Vsetín - pomožte při práci s dětmi!

Fotbalový klub hledá trenéry a asistenty, pomocníky, dobrovolníky.

Pomožte v práci s dětmi. Hledáme obětavé trenéry a tatínky, kteří umí ze svého času ukousnout kousek času pro jiné. Jsme v procesu jednání a plánovaní trenérského obsazení na příští sezonu. Do 5. června se musí všechny soutěže na další ročník 2024/2025 přihlásit.
Nejvíce nás trápí nedostatek obětavých dobrovolníků u těch nejmenších dětí, kterých je však paradoxně nejvíce a celé to dění kolem nejmenších dětiček žádá největší počet obětavých dospělých
.
Akutně potřebujeme pomoci se školičkou, s benjamínky. S mladší přípravkou, kde je šéftrenér Jakub Tydlačka. A se starší přípravkou, kde je šéftrenér Lukáš Gargulák. Po posunech po končící sezoně se tyto ročníky více počtově nafouknou na příští sezonu. Mladší i starší přípravky budou potřebovat krom jednoho hlavního trenéra u každé kategorie ještě alespoň další tři asistenty.
Dnešní doba je velmi těžká, co se týče angažování dobrovolníků, kteří by uměli věnovat svůj čas pro druhé. Pochopitelně je za tu práci s dětmi i finanční odměna. Každý dobrovolník (trenér či asistent) je vzácnost, hlavně u těch nejmenších dětí, tam se shání trenéři a asistenti jen velmi těžko. Nejen v našem klubu, nejen v našem sportu, je to jev celospolečenský.
Dětí je v klubu hodně, což je super. Ale potřebujeme nadšence na frontě trenérské, asistenční. Proto žádáme, pokud by kdokoliv uměl a mohl pomoci, prosím volejte, piště. Každý trenér, asistent, k menším dětem je vítaný. K ročníkům 2019 – 2014 potřebujeme minimálně 5-6 nových tváří.
E-mail: fotbal@fcvsetin.cz

Petr Říha