12.02.2022
Rožnov vítězem 10. ročníku Zimní ligy Ládi Štěpána
Jubilejní 10. ročník Zimní ligy Ládi Štěpána ovládli v Zašové mladší žáci FC Rožnov.
Rozpis utkání:
Základní skupiny A a B:
Valašské Meziříčí - Zašová/Hrachovec 2:1
Branky: Kelnar, Veselý - Brňovják.
Rožnov – Jarcová/Jablůnka 6:1
Branky: Gajdušková 4, Štreichl, Karafiát - Škrla.
Val.Bystřice – Kateřinice/Hošťálková 2:1
Branky: Fusek 2 - Kobeda.
Val.Polanka – Vsetín 2:2
Branky: Blizňák Jonáš, Trňák - Gattermayer 2.
Valašské Meziříčí – Val.Bystřice 6:2
Branky: Veselý 2, Závěšický, Kelnar, Daňa, Chmelař - Vanduch, Šimon Kopecký.
Rožnov – Vsetín 0:3
Branky: Děckuláček, Hořelka, Mikula.
Zašová/Hrachovec – Kateřinice/Hošťálková 1:0
Branka: Čech.
Jarcová/Jablůnka – Val.Polanka 6:3
Branky: Škrla 2, Škvain 2, Houžva, Capil - Jáchym Blizňák 2, Černocký.
Valašské Meziříčí – Kateřinice/Hošťálková 4:0
Branky: Kelnar 2, Daňa, Závěšický.
Rožnov – Val.Polanka 3:0
Branky: Gajdušková 2, Křenek.
Zašová/Hrachovec – Val.Bystřice 2:4
Branky: Brňovják 2 - Fusek 2, Vanduch 2.
Vsetín – Jarcová/Jablůnka 2:1
Branky: Trochta, Mikula - Bartecká.
Konečné pořadí skupiny A:
1. Valašské Mezižříčí
2. Valašská Bystřice
3. Zašová/Hrachovec
4. Kateřinice/Hošťálková
Konečné pořadí skupiny B:
1. Vsetín
2. Rožnov
3. SD Jarcová/Jablůnka
4. Valašská Polanka
Zápasy o umístění:
O 5. - 8. místo:
Kateřinice/Hošťálková - Jablůnka/Jarcová 3:1
Branky: Vrážel, Kobeda, Černý - Bartecká.
Zašová/Hrachovec - Valašská Polanka 0:1
Branka: Černocký.
Semifinále:
Valašské Meziříčí - Rožnov 1:2
Branky: Daňa - Gajdušková, Štreichl.
Valašská Bystřice - Vsetín 5:3
Branky: Fusek 4, Vanduch - Mikula, Gattermayer, Děckuláček.
O 7. místo:
Jarcová/Jablůnka - Zašová/Hrachovec 2:8
Branky: Šmíra, Škvain - Čech 4, Brňovják 3, Švec.
O 5. místo:
Kateřinice/Hošťálková - Valašská Polanka 5:0
Branky: Černý, Machálek, Vrážel, Holý, Kobeda.
O 3. místo:
Valašské Meziříčí - Vsetín 4:0
Branky: Jurajda, Květoň, Závěšický, Veselý.
Finále:
Rožnov - Valašská Bystřice 2:1
Branky: Gajdušková 2 - Vanduch.
Konečné pořadí:
1. Rožnov
2. Valašská Bystřice
3. Valašsské Meziříčí
4. Vsetín
5. Kateřinice/Hošťálková
6. Valašská Polanka
7. Zašová/Hrachovec
8. Jarcová/Jablůnka